Zenon Martyniuk ujawnił, jak wyglądają jego relacje z wnuczką

Kilka lat temu Daniel Martyniuk był związany z Eweliną z Russocic, z którą ma córkę. W jednym z ostatnich wywiadów Zenek Martyniuk uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak wygląda jego relacja z wnuczką.

Daniel Martyniuk jeszcze niedawno balował na własnym weselu z Faustyną Jamiołkowską. Zakochani wzięli bajeczny ślub na Bali, natomiast w Niedzielę Wielkanocną odbyła się specjalna msza w intencji rodzin małżonków. Później para odnowiła przysięgę na sali weselnej. Niewielu jednak pamięta, że Daniel Martyniuk był już w związku małżeńskim, którego owocem jest córka Laura. Jak mała dziewczynka dogaduje się z dziadkami? Te słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Radosław Liszewski o zarobkach gwiazd disco polo w dobie inflacji. Zenon Martyniuk strącił go z tronu?

Zenon Martyniuk zdradził prawdę o relacji z wnuczką. "Spotykamy się różnie"

Związek Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic od początku wzbudzał duże emocje. Wszystko przez skandale i niepochlebne wypowiedzi. Mówiło się, że syn króla disco polo wówczas nie kwapił się do ożenku. W sieci  pojawiło się sporo plotek, jakoby do pójścia przed ołtarz miała go zmotywować ciąża partnerki. Małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo. Para pobrała się w październiku 2018 roku. Pięć miesięcy później na świecie pojawiła się Laura. Z kolei we wrześniu 2020 roku Daniel Martyniuk i Ewelina z Russocic formalnie zakończyli małżeństwo i uzyskali rozwód. Choć kobieta strzeże prywatności, nie udziela publicznych wypowiedzi i jest mało aktywna w mediach społecznościowych, to ostatnio na temat relacji z wnuczką otworzył się Zenon Martyniuk. Okazuje się, że zarówno on, jak i jego małżonka, świetnie odnajdują się w rolach dziadków i starannie wypełniają obowiązki względem wnuczki. Król disco polo w rozmowie z "Faktem" wyznał, że dziewczynka ma się dobrze, a dziadkowie regularnie ją odwiedzają. - Z Laurką mamy oczywiście kontakt cały czas. Spotykamy się różnie, bo albo my do niej jedziemy, albo ona odwiedza dziadków - zdradził. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Zenon Martyniuk podsumowuje wesele syna. "Fajnie"

Huczne wesele Daniela Martyniuka z Faustyną Jamiołkowską nie obyło się bez echa w mediach. Wręcz przeciwnie. O komentarz w sprawie został poproszony sam lider zespołu Akcent. Król disco polo w rozmowie z portalem Jastrząb Post ujawnił, jak bawił się na weselu syna. - Fajnie. Tak jak na weselu. Na weselu musi być wesoło. W pierwszy dzień Wielkanocy odbyło się wymarzone wesele Daniela i Faustyny. Są razem od bardzo dawna, tak że ten związek trzeba było uwieńczyć ślubem - stwierdził. Przypomnijmy, że Daniel spotykał się z Faustyną jeszcze przed ślubem z Eweliną. Młody Martniuk po tym, jak się z nią rozstał, obrażał ją w sieci. ZOBACZ TEŻ: Co kryje się za metamorfozą Danuty Martyniuk? Zrezygnowała z trzech produktów. Od tego zaczyna dzień.

Lubisz disco polo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.