Joanna Kulig 22 lata temu poszła na przesłuchania do "Idola". Nie uwierzycie, kto jej towarzyszył. "Kawał głosu"

Joanna Kulig jest dziś uznawana za wybitną aktorkę, ale karierę zaczynała jako piosenkarka. Przed laty pojawiła się w jednym z popularnych programów muzycznych. W castingu wzięła udział także uwielbiana przez widzów dziennikarka Polsatu.

Joanna Kulig to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Karierę w show-biznesie zaczynała jako piosenkarka. Kulig w 1998 roku wygrała program "Szansa na sukces". Dopiero po kilku latach zajęła się aktorstwem. Po sukcesie filmu "Zimna wojna" zaczęła robić karierę także za granicą i upomniało się o nią Hollywood. Niedawno Joanna Kulig wystąpiła w amerykańskiej komedii romantycznej "Miłość bez ostrzeżenia", gdzie zagrała u boku Anne Hathaway. Aktorka swój sukces zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy. Mało kto wie, że jeszcze w latach 90. Kulig  wystąpiła w "Szansie na sukces", a później w innym popularnym programie muzycznym.

Zobacz wideo Gilon mogłaby zastąpić Janachowską w "Tańcu z gwiazdami"? "Lubię moje połączenie z Ibiszem i Sykut-Jeżyną"

Joanna Kulig na przesłuchaniach do "Idola". Nie uwierzycie, kto jej towarzyszył

Na instagramowym profilu "@tele.nostlagia" pojawiło się archiwalne nagranie z drugiej edycji popularnego przed laty programu "Idol", w którym wzięła udział Joanna Kulig. Aktorka pojawiła się na scenie i zaśpiewała utwór "Teksański" z repertuaru zespołu Hey. Co ciekawe, nie była sama. Wokalistce towarzyszyła Paulina Sykut-Jeżyna, która aktualnie jest prowadzącą w programie "Taniec z gwiazdami". Dziennikarka udostępniła za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie odkopane z archiwów nagranie z przeszłości i dodała kilka słów od siebie. Jak się okazuje, panie pojawiły się w odcinku castingowym, ale nie zakwalifikowały się do finału. Drugą edycję "Idola" wygrał Krzysztof Zalewski

Kto pamięta? Druga edycja "Idola". Odcinek castingowy. To właśnie była przygoda życia. Naklejkę z numerem 7205 mam do dzisiaj

- napisała na Instagramie.

 

Internauci pod wrażeniem talentu wokalnego Joanny Kulig i Pauliny Sykut-Jeżyny

W sekcji komentarzy pod nagraniem udostępnionym przez Paulinę Sykut-Jeżynę skomplementowano zarówno dziennikarkę, jak i Joannę Kulig. "I jedna z was została genialną światową aktorką, a druga świetną prezenterką telewizyjną i pogodynką. A macie kawał głosu", "Nigdy nie zapomnę! Kibicowałam od pierwszych odcinków", "Super wspomnienia" - czytamy w komentarzach. Oglądaliście "Idola" i pamiętacie występ Joanny Kulig i Pauliny Sykut-Jeżyny?

Program 'Idol'Program 'Idol' fot. kapif.pl

Najlepsze muzyczne show to?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.