Małgorzata Rozenek o udziale w "Tańcu z gwiazdami": Byłabym pierwsza... Jest jedno "ale"

Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna prowadzi program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Celebrytka wykonuje nietypowe zadania, mierząc się z pozostałymi uczestnikami. Czy chciałaby spróbować swoich sił w nieco innym show? Wypowiedziała się na temat "Tańca z gwiazdami".

16 kwietnia stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek nowego programu z Małgorzatą Rozenek-Majdan "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", gdzie celebrytka mierzy się z sześcioma mężczyznami, wykonując ekstremalne zadania. Jej pierwszym przeciwnikiem był pisarz Łukasz Orbitowski, który jest zapalonym fanem sportu. Para ścigała się w lodowatych wodach Bałtyku. Jak im poszło, możecie sprawdzić tutaj. Niedawno celebrytka wyznała, że chętnie wzięłaby udział także w programie tanecznym. Małgorzata Rozenek pojawi się w następnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Jeśli chodzi o ten format, to jest jedno ważne "ale", które uniemożliwia jej udział. 

Zobacz wideo Rozenek-Majdan przyjęłaby wyzwanie od Lewandowskiego? "Jestem fanką kobiecej piłki nożnej"

Małgorzata Rozenek w "Tańcu z gwiazdami"? Jest jeden warunek. "Gdyby tylko..."

Małgorzata Rozenek wyraziła chęć wzięcia udziału w "Tańcu z gwiazdami", ale ma pewien problem. Celebrytka jest od lat wierna stacji TVN, a program realizowany jest obecnie przez Polsat, więc do jej udziału w show prawdopodobnie nigdy nie dojdzie. - Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, byłabym pierwsza na liście zgłoszonych. Kocham taniec, uwielbiam taniec towarzyski, energię, którą taniec ze sobą niesie. To jest piękny sport i piękna sztuka jednocześnie - wyznała celebrytka. Małgorzata Rozenek podkreśliła, że udział w programie to przede wszystkim niezwykłe doświadczenie i gdyby format ponownie realizowany był w jej rodzimej stacji, nie miałaby żadnych obiekcji. 

Nigdy nie miałabym innej okazji, żeby trenować po osiem godzin dziennie, bo oni po tyle trenują i uważam, że to jest piękne doświadczenie, które zawsze będzie z nimi. Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, na pewno chciałabym zatańczyć (...). To marzenie jest na liście raczej tych niemożliwych. Prędzej zrobię tego Ironmana, niż zatańczę w "Tańcu z gwiazdami"

- wyznała w rozmowie z "Party". Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan o programie, KAPiF.pl

Radosław Majdan o nowym programie żony. "Czasami było mi jej po ludzku szkoda"

Małgorzata Rozenek w swoim nowym show realizuje ekstremalne zadania. Co o programie żony sądzi Radosław Majdan? W rozmowie z Plotkiem przyznał, że niezwykle podziwia swoją partnerkę. Według Majdana program jest strzałem w dziesiątkę, bo nie jest reżyserowany i pokazuje prawdziwe emocje, które zradzają się w ludziach w ekstremalnych sytuacjach. - Myślę, że to jest świetny format. Przede wszystkim bardzo prawdziwy, bazujący na prawdziwych emocjach, a widz lubi prawdziwe emocje. To nie jest program nagrywany, to nie jest program reżyserowany, widać to po sposobie zachowania głównych bohaterów. Są to emocje na bazie sprawdzenia własnych możliwości, własnych słabości albo walki z własnymi słabościami i myślę, że fajnym pomysłem jest to, że w każdym odcinku Małgosia ma innego "rywala", z którym się musi zmierzyć. Oglądając ten program, miałem ochotę oglądać go dalej i zobaczyć, jak to się skończy. Już pierwszy odcinek pokazuje, że [Małgorzata Rozenek - red.] nie ma taryfy ulgowej - przyznał w rozmowie z nami.

Były bramkarz reprezentacji Polski przyznał, że jego żona miała przed sobą bardzo trudne zadanie, bo musiała przezwyciężyć swoje słabości. -  Była bardzo zdeterminowana, oczywiście, też czasami się bała i czasami było mi jej po ludzku szkoda jako mojej żony, mojej kobiety, widząc, że czasami musi naprawdę mocno walczyć, żeby podołać. Mam duży podziw do niej, że jest bardzo mocno zaangażowana, zdeterminowana i tak bardzo prawdziwa w tym wszystkim. Nie chcę spojlerować, ale były [trudne momenty - red.] i pewnie będzie można to zobaczyć. Były momenty, że potrzebowała mojego wsparcia. Trzymałem za nią mocno kciuki - podsumował Radosław Majdan

 
Co sądzisz o nowym programie Małgorzaty Rozenek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.