Justyna Steczkowska zaskoczyła. Fani oniemieli, gdy zobaczyli ją w jasnych włosach. "Piękna"

Justyna Steczkowska jest w trakcie nagrywania teledysku do piosenki "WITCH-ER Tarohoro". Wokalistka zaskoczyła metamorfozą. Nie ma już kruczoczarnych włosów.

Justyna Steczkowska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dba o kontakt z fanami i regularnie informuje, co u niej słychać. Niedawno wokalistka była jedną z kandydatek do udziału w konkursie Eurowizji, ale decyzją komisji wybrano jej młodszą "koleżankę" z branży, Lunę, która już 7 maja będzie reprezentować Polskę w Szwecji. Jeszcze pod koniec grudnia 2023 roku Justyna Steczkowska wydała swój nowy singiel zatytułowany "WITCH-ER Tarohoro", który powstał właśnie z myślą o konkursie Eurowizji. Artystka jest w trakcie nagrywania teledysku i pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Zachwyciła fanów jasnymi włosami

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdenerwowana telefonem od dziennikarza BBC. "Ludzka podłość nie zna granic"

Justyna Steczkowska w srebrzystych pasmach. W takim wydaniu jej nie widzieliście

Justyna Steczkowska, mimo że nie zakwalifikowała się do udziału w Eurowizji, nie zamierza dać o sobie zapomnieć. Artystka w planach ma koncert w Warszawie. "WITCH-ER IS COMING... Kreatywność wybuchła razem z wiosną, w studio gorąco, muzyka się tworzy, a jedyny koncert w Warszawie już w grudniu. Kto z Was wybiera się ze mną w tę niezwykłą muzyczną podróż? Kto czuję się WITCH? I WITCHER?" - napisała na Instagramie.

Wokalistka nagrywa właśnie nowy teledysk i pokazała się w zupełnie innej fryzurze. Justyna Steczkowska od lat kojarzona jest z kruczoczarnymi włosami. Tym razem zaprezentowała się w długich, srebrzystych pasmach z grzywką. Wygląda na to, że na potrzebę klipu wokalistka eksperymentowała z perukami. Jak wam się podoba w takim wydaniu? Fani są zachwyceni. Zdjęcie opublikowane przez wokalistkę znajdziecie na dole strony. O czym jest piosenka, którą promuje wokalistka?

Mam 51 lat i świadomość kim jestem i dokąd chcę zmierzać. Tym utworem chcę wam opowiedzieć o naszej słowiańskiej sile, odwadze i niezwykłej energii, która zaklęta jest w muzyce i słowach

- napisała na Instagramie przy okazji promocji singla.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska Justyna Steczkowska, instagram.com/justynasteczkowska/

Justyna Steczkowska zasypana komplementami. "Jest pani przepiękna"

Pod nagraniem Justyny Steczkowskiej w peruce posypały się same komplementy. Fani są zachwyceni nowym wyglądem wokalistki. Być może artystka w przyszłości zdecyduje się na tak radykalną metamorfozę? "Justynko ależ ci pięknie w tych włosach", 'Jest pani przepiękna nawet w jasnych włosach", "Piękna wiedźma" - czytamy w komentarzach. 

 
Justyna Steczkowska w srebrnych pasmach, co o tym sądzisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.