Maja Hyży zabrała dzieci na ściankę. Synowie to jej kopie! Niedługo ją przerosną. "Uroda po mamusi jak nic"

Maja Hyży pojawiła się na evencie w towarzystwie synów-bliźniaków i starszej córki. Podobieństwo do słynnej mamy jest wprost uderzające.

Maja Hyży zalicza się do grona celebrytek, które chętnie dzielą się w sieci szczegółami z życia prywatnego. Będąca mamą czwórki dzieci wokalistka często pokazuje na Instagramie rodzinne kadry z udziałem jej pociech. 19 kwietnia Hyży w ich towarzystwie postanowiła wybrać się na galę wręczenia nagrody za najlepszą zabawkę roku. Piosenkarka pozowała do zdjęć wraz z 12-letnimi Wiktorem i Alexandrem oraz niespełna czteroletnią Antoniną.

Zobacz wideo Jaki ma plan?

Maja Hyży z dziećmi na evencie. Tak wyglądają pociechy wokalistki

Maja Hyży na tę okazję wybrała bardzo casualową stylizację. Celebrytka założyła luźne, białe spodnie, które zestawiła z różową bluzą w serduszka i T-shirtem z identycznym nadrukiem. Sukienkę z takim samym wzorem jak jej mama miała na sobie Antonia. Wiktor i Alexander byli ubrani w podobne do siebie, jednak nie identyczne stylizacje. Synowie Hyży pozowali do zdjęć w koszulach w kratę i jeansach. Patrząc na całą rodzinę, można odnieść wrażenie, że wokalistka także jest siostrą-bliźniaczką chłopców. Bracia odziedziczyli po niej urodę i są niezwykle podobni do słynnej mamy. Zdążyli też bardzo wyrosnąć i są już niemal jej wzrostu. Mini-kopią Mai Hyży jest także jej córka. Tylko spójrzcie!

Maja Hyży z dziećmi na ścianceMaja Hyży z dziećmi na ściance Maja Hyży z dziećmi na ściance, EastNews

Podobnego zdania są także fani Mai Hyży. Jak czytamy pod instagramowym postem, w którym podzieliła się zięciem z eventu, jednogłośnie dostrzegli uderzające podobieństwo dzieci do słynnej mamy. "Przystojni twoi chłopcy! A córeczka piękna! Uroda po mamusi jak nic", "Masz silne geny, chłopcy bardzo podobni do ciebie. I tak już wyrośli", "Wyglądasz jak ich starsza siostra, a nie mama. Pięknie" - czytamy.

Maja Hyży nie zostawiła suchej nitki na Lunie

Maja Hyży, która zaistniała w mediach lata temu poprzez udział w programie "X Factor", do dziś rozwija muzyczną karierę. W ubiegłym roku ubiegała się o reprezentowanie Polski na konkursie Eurowizji, jednak  w preselekcjach zajęła przedostatnie miejsce. Hyży cały czas interesuje się Eurowizją i, jak się okazuje, nie jest fanką utworu, z którym na konkursie Eurowizji Luna będzie reprezentować nasz kraj. W rozmowie z Izabelą Janachowską krytycznie oceniła występ wokalistki w Londynie. "Nie oceniam jej jako osoby, bo jej nie znam. Ja oceniam to co usłyszałam i zobaczyłam i mi się to bardzo nie spodobało. Uważam, że naprawdę strasznie obniżyliśmy poziom. Nie wiem, co tam się zadziało (...) Coś tam nie wyszło i nie wychodzi. Szkoda, bo reprezentuje nas i idzie w świat z Polską" - stwierdziła.

Też widzicie podobieństwo dzieci Mai Hyży do słynnej mamy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.