Ewel0na przeszła metamorfozę. Zmienia włosy jak rękawiczki. Zaskoczyła fanki. "Jak Megan Fox"

Ewel0na przyzwyczaiła już swoich fanów do ciągłych zmian w wyglądzie. Tym razem zaskoczyła metamorfozą fryzury. Choć przemiana wygląda na chwilową, ta odsłona zadziwiła internautów.

Ewel0na zasłynęła z udziału w programie telewizyjnym "Warsaw Shore". Imprezowe wydanie młodej Eweliny Kubiak szybko pokochali widzowie. Swoją popularność przeniosła do internetu i zaczęła rozwijać konta w mediach społecznościowych. Zgromadziła tam pokaźne grono fanów. Obecnie na samym Instagramie obserwuje ją ponad 580 tysięcy osób. Influencerka nie stroni od zmian w wyglądzie, również tych radykalnych. Już nie przypomina samej siebie z pierwszych chwil w telewizji. Jej występ w "Królowej przetrwania" też wzbudził wiele opinii, że na Instagramie wygląda zupełnie inaczej niż na srebrnym ekranie. W sieci chętnie relacjonuje swoje kolejne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Tym razem jednak postawiła na metamorfozę włosów. Nowe wydanie znacznie różni się od poprzedniego.

Zobacz wideo Ewel0na opowiedziała o swoich tatuażach. Ma ich sporo

Ewel0na znów diametralnie zmieniła wygląd. Postawiła na zupełnie inny kolor włosów

Ostatnimi czasy Ewel0na rozkręca swój biznes. Specjalizuje się w metamorfozach swoich klientek. Wykonuje makijaże i fryzury. Ma także w zanadrzu sporo peruk, których sama używa. Ostatnio testowała, jak będzie wyglądać w różnych fryzurach i kolorach włosów. Na Instagramie pokazywała się już m.in. w długich falach, balejażu z grzywką, platynowym blondzie. Wygląda na to, że ostatnia metamorfoza to także peruka. Tym razem zmiana również jest spektakularna.

Dzisiaj znowu jest pięknie. Jednak jak jestem opalona tak jak teraz, to lubię się w czarnych włosach

- napisała Ewel0na w poście, publikując nowe zdjęcie. Zmiana wywołała niemałe zamieszanie.

Ewel0na w nowych włosachEwel0na w nowych włosach fot. instagram.com/ewel0na

Ewel0na zaskoczyła zmianą włosów. Fanki: Jak Megan Fox"

Pod postami Ewel0ny zaroiło się od komentarzy. Fankom przypadła do gustu ta odsłona influencerki. "W każdym kolorze wyglądasz super, ale ten wyjątkowo ci pasuje", "Pewna siebie, szczęśliwa, zdolna kobieta. Pamiętam, jak kiedyś mówiłaś o kompleksach. Jesteś idealnym przykładem na to, że trzeba walczyć o swoje, nie zwracając uwagi na to, co mówią inni" - czytamy na profilu Ewel0ny. Nie zabrakło także porównań do popularnych gwiazd. "W takim kolorze wyglądasz jak Megan Fox". Jedna z internautek przyznała, że Ewelina wygląda jak Laluna. Takich głosów nie brakowało też w przeszłości. Influencerka postanowiła zareagować. "To już nudne, zmieńcie płytę" - odpisała w komentarzach.

W jakim kolorze włosów Ewel0na wygląda najlepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.