Klaudia El Dursi zmieszana z błotem po udziale w show Kuby Wojewódzkiego. "Gwiazdorzyłaś"

Klaudia El Dursi niedawno zagościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Kobieta, która zyskała popularność w "Top Model", może pochwalić się ogromną liczbą fanów. Tym razem jednak nie każdy był zachwycony z jej występu.

Klaudia El Dursi od wielu lat robi karierę w polskim show-biznesie. Co ciekawe, kobieta zaczynała właśnie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie występowała jako "wodzianka". Za sobą ma również role w serialach, jednak to "Top Model" dało jej ogromną popularność. Obecnie Klaudia El Dursi spełnia się jako prowadząca randkowego show "Hotel Paradise". Jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Ostatnio modelka powróciła do Kuby Wojewódzkiego, tym razem jako gość. Jak się okazało, nie każdemu przypadła do gustu.

Zobacz wideo Pisarek broni El Dursi! Trzyma za nią kciuki

Klaudia El Dursi w programie Kuby Wojewódzkiego. Co na to widzowie? Zdania są podzielone

Klaudia El Dursi aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała niecały milion obserwujących. Nic więc dziwnego, że wielu fanów czekało na jej występ u Kuby Wojewódzkiego. Nie da się ukryć, że gospodarz potrafi zaskoczyć pytaniami. Modelka poradziła sobie z każdym z nich. Po zakończeniu odcinka fani skomentowali jej występ. Okazało się, że nie każdy był zachwycony zachowaniem celebrytki. "Atrakcyjność spadła po tym odcinku", "Zawiodłam się", "Trochę pokory życzę", "Gwiazdorzyłaś" - czytamy w sieci. Pojawiły się również głosy, które broniły El Dursi. "Dawno się tak nie uśmiałam, cudownie się ciebie oglądało", "Świetnie wypadłaś", "Masz nietuzinkowe poczucie humoru" - pisali widzowie. Z którą stroną się zgadzacie? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Klaudia El Dursi ma mnóstwo fanów. Dostaje od nich nietypowe zdjęcia

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim wyszło na jaw, że modelka nie może zaznać spokoju. Klaudia El Dursi podkreśliła, że często jest obserwowana przez ludzi, nawet w swoim rodzinnym mieście. - Pod blokiem stoją, (…) odprowadzają mnie, znaczy "odwożą mnie" swoim samochodem pod mój blok. No różne rzeczy się dzieją. (...) Jak zauważą, to potrafią przez pół miasta za mną jeździć - zdradziła gwiazda. Dodała, że nie raz musiała nawet skonfrontować się ze wścibskim fanem. To jednak nie wszystko. El Dursi otrzymuje również nieprzyzwoite fotografie na swoim profilu w mediach społecznościowych. - Różne są fetysze, naprawdę. Ludzie mają różne pomysły - podkreśliła w rozmowie. Więcej szczegółów na temat jej wystąpienia u Kuby Wojewódzkiego znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Klaudiusz Sevković po 23 latach zdradza tajemnicę "Big Brothera". Chodzi o pieniądze. "Teraz już mogę mówić"

 
Jak Klaudia El Dursi wypadła u Wojewódzkiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.