Premiera spektaklu "Tajemnica 16. piętra". Anna-Maria Sieklucka cała na czarno. Bosak zabrał partnerkę

17 kwietnia odbyła się premiera spektaklu "Tajemnica 16. piętra". Polskie gwiazdy tłumnie ruszyły na ściankę. Kto najlepiej się zaprezentował? Sami zobaczcie.

Nie od dziś wiadomo, że premiery sztuk teatralnych przyciągają na ścianki gwiazdy z polskiego show-biznesu. Tak też było tym razem. 17 kwietnia odbyła się premiera komedii kryminalnej pt. "Tajemnica 16. piętra". W obsadzie spektaklu wyreżyserowanego przez Jarosława Grzelkę znaleźli się m.in. Michał Żurawski, Tomasz Borkowski oraz Michał Sitarski. Kto zaskoczył na premierze? Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Zobacz wideo Wędzikowska ocenia stylówki gwiazd. Wzięła pod lupę Wieniawę

Anna-Maria Sieklucka w krótkich włosach. Postawiła na ciemny look 

Na premierze spektaklu nie zabrakło Anny-Marii Siekluckiej. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że aktorka zdecydowała się na ostre cięcie włosów. Trzeba przyznać, że gwiazda "365 dni" doskonale prezentuje się w nowej fryzurze, która współgrała z jej stylizacją na premierze. Aktorka założyła dopasowany półgolf w czarnym kolorze. Na wierzch zarzuciła skórzaną kurtkę. Nie zapomniała także o srebrnych dodatkach i mocniejszym akcencie w postaci czerwonych ust. Co sądzicie? 

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka Fot. KAPiF.pl

Marcin Bosak i jego partnerka na ściance. Z klasą?

Na premierze spektaklu "Tajemnica 16. piętra" pojawił się także Marcin Bosak z partnerką. To nie był pierwszy raz, gdy zakochani brylowali razem na salonach. W marcu pojawili się także na premierze filmu "Biała odwaga". Co założyli tym razem na ściankę? Marcin Bosak wybrał na wieczór czarny golf oraz spodnie, do których założył szelki. Widać, że odczuł niższe temperatury, bo postawił także na nakrycie głowy. Partnerka Marcina Bosaka zachwyciła klasyczną stylizacją. Założyła białą koszulę ze zdobieniami oraz dopasowane spodnie. Fajna z nich para? 

Marcin Bosak z partnerkąMarcin Bosak z partnerką Fot. KAPiF.pl

Bartosz Obuchowicz założył bluzę i czapkę. Pomylił eventy?

W odróżnieniu od innych gwiazd Bartosz Obuchowicz pojawił się na premierze w mało eleganckich ubraniach. Założył bluzę i kurtkę bejsbolówkę. Jak na prawdziwego luzaka przystało, ubrał także czapkę z daszkiem. Naszym zdaniem Bartosz Obuchowicz mógł się trochę bardziej postarać. A co wy o tym sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Żona i siostra Emiliana Kamińskiego na 15-leciu Teatru Kamienica. Nejman przyszedł z synem

Bartosz ObuchowiczBartosz Obuchowicz Fot. KAPiF.pl

Kto zachwycił na ściance?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.