Kamilla Baar zniknęła u szczytu popularności. Skupiła się na życiu osobistym. Spotyka się z kimś?

Kamilla Baar w 2018 roku była u szczytu popularności. Postanowiła jednak zniknąć. W środę udzieliła pierwszego wywiadu od dawna, w którym zdradziła, co w tym czasie robiła. Pojawił się wątek związkowy.

Kamilla Baar jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Często gra w teatrze, w CV ma takie miejsca jak: Teatr Polski w Warszawie, Teatr Narodowy czy Krakowski Teatr Scena STU. Szerszej publiczności dała się poznać jako Ewa w serialu "Na dobre i na złe" czy Sandra Kubicka z "Pierwszej miłości"

Zobacz wideo Taksówkarz zirytował Annę Seniuk. Trzasnęła drzwiami

Kamilla Baar była u szczytu popularności. Wtedy postanowiła zniknąć. Co robiła?

Kamilla Baar była u szczytu popularności, gdy w 2018 roku postanowiła wycofać się z show-biznesu i zrobić przerwę w karierze. W środę 17 kwietnia "Pytanie na śniadanie" wyemitowało pierwszy wywiad z aktorką od dawna. Gwiazda zdradziła, czym się zajmowała w czasie, gdy zrezygnowała z grania w teatrze.

Pracowałam z końmi, zajmowałam się też sztuką współczesną, najbardziej zaangażowałam się w macierzyństwo, życie osobiste

- zdradziła Baar.

A'propos życia osobistego, Kamilla Baar ma je dość burzliwe. W 2005 roku wyszła za aktora Wojciecha Solarza, jednak to małżeństwo przetrwało jedynie cztery lata. Z aktorem Wojciechem Błachem ma syna Brunona (urodzonego w 2011 roku). W 2015 roku w Lizbonie poślubiła adwokata Piotra Kochańskiego, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Para rozwiodła się w 2021 roku, choć przez dłuższy czas aktorka utrzymywała rozstanie w tajemnicy. Aleksandra Grysz, która przeprowadzała wywiad, zapytała zatem aktorkę, czy będąc po dwóch rozwodach jej serce jest zamknięte. 

Jestem w relacji. Ten związek daje mi nową energię. (...) Ślubu na pewno nie planuję. Nie planuję planować

- przyznała była gwiazda "Na dobre i na złe".

Czym Kamilla Baar otworzyła się na kwestię macierzyństwa

Podczas wywiadu pojawiły się również pytania o macierzyństwo. Kobieta jest przecież mamą nastolatka. Kamilla Baar przyznała, że "jest fanką wychowywania w zaufaniu", ale podkreśliła, że należy wykazywać zainteresowanie dzieckiem. - Zawsze słyszę od mojego syna: "mama chill". Ja myślę wtedy, on ma świętą rację. To jest jego życie, to jest jego dojrzałość. Jestem fanką wychowywania w wolnej przestrzeni, w zaufaniu. Oczywiście w bardzo głębokim zainteresowaniu dzieckiem. W takim poczuciu, że świat jest miejscem bardzo ciekawym, nawet wtedy, kiedy coś boli - podsumowała. A więcej zdjęć Kamilli Baar znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Kamilla BaarKamilla Baar Fot. Kapif.pl

Cieszysz się z powrotu Kamilli Baar?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.