Zjawiskowa Żmuda-Trzebiatowska z mężem na premierze. Krawczyk zaskoczył kolorem i ćwiekami

Premiera spektaklu "Barabuum" przyciągnęła wiele gwiazd. Znane nazwiska pozowały na ściance. Kto pojawił się na wydarzeniu?

Gwiazdy chętnie pojawiają się na premierach, dzięki którym mogą pokazać się na ściankach. Tym razem celebryci mieli okazje zaprezentować się na czerwonym dywanie podczas premiery komediowego spektaklu "Barabuum", którego reżyserem jest Artur Barciś. Kto zaskoczył na wydarzeniu?

Zobacz wideo Anna Lewandowska i jej przepis na piękne ciało

Mikołaj Krawczyk w nieoczywistym kolorze. Trzebiatowska pokazała się w czerni. Rafał Królikowski w paskach 

Na wydarzeniu pojawił się Mikołaj Krawczyk, któremu towarzyszyła ukochana żona. Aktor zaskoczył doborem kolorów. Jego marynarka miała specyficzny odcień zieleni, podobnie jak jaśniejsza koszula. Całość dopełnił ciemnymi jeansami i ekscentrycznym, choć dość wąskim, paskiem w ćwieki. Marta Żmuda-Trzebiatowska postawiła na połączenie klasycznej czerni z jasną koronką. Wybrała bardzo długi płaszcz, pod którym kryła się jasna, koronkowa bluzka z długim rękawem i ciemne spodnie. Wszystko dopełniła jasną torebką. U jej boku nie zabrakło ukochanego męża. Rafał Królikowski uznał, że to odpowiedni moment, by postawić na coś bardziej prostego i luzackiego. Do jasnych jeansów założył czarne trampki. Nie to jednak najbardziej wyróżniało się w jego ubiorze. Uwagę przykuwała basicowa koszulka w drobne, biało-niebieskie paski. Całość aktor wykończył czarną marynarką. W dłoni trzymał żółte kwiaty. 

Zjawiskowa Żmuda-Trzebiatowska z mężem na premierze. Krawczyk zaskoczył kolorem i ćwiekamiZjawiskowa Żmuda-Trzebiatowska z mężem na premierze. Krawczyk zaskoczył kolorem i ćwiekami Fot. KAPiF.pl

Artur Barciś pozował z Violettą Arlak. Nejman w kraciastych spodniach 

Na premierze nie mogło zabraknąć samego reżysera spektaklu. Artur Barciś postanowił również wpasować się w trend wzorów i wybrał granatowy garnitur w szeroką, białą kratę. Do całości dobrał na przekór jaśniejszą koszulę w paski. Całość wykończyła kolorowa muszka i czarne, eleganckie buty. Z aktorem chętnie pozowała znajoma z planu serialu "Ranczo". Violetta Arlak wybrała odważny, czarny top, który dopasowała do spodni tego samego koloru. Narzuciła na siebie długą, ciemną koszulę, a całość spięła paskiem ze złotą klamrą. Na szyi miała czarną różę, a torebkę również tworzyły kwiaty. Stylizację wykończyły białe, sportowe buty. W tym sezonie gwiazdy stawiają na kratę - o tym samym pomyślał Andrzej Nejman, który pojawił się na premierze w jasnych spodniach właśnie w kratę. Założył czarną marynarkę i bluzkę w tym samym odcieniu. 

Zjawiskowa Żmuda-Trzebiatowska z mężem na premierze. Krawczyk zaskoczył kolorem i ćwiekamiZjawiskowa Żmuda-Trzebiatowska z mężem na premierze. Krawczyk zaskoczył kolorem i ćwiekami Fot. KAPiF.pl

Kto najlepiej prezentował się na premierze?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.