Szczepaniak nie rozpacza po odpadnięciu z "TzG". Zabrał ukochaną na salony. Znacie ją z TVP

Na polskiej premierze filmu "Przysięga Ireny" pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich był Krzysztof Szczepaniak, który pojawił się na wydarzeniu z ukochaną.

Premiery filmowe to miejsce, które pozwala wielu gwiazdom błyszczeć i prezentować różnorodne stylizacje. Tym razem celebryci pojawili się na czerwonym dywanie przy okazji premiery "Przysięgi Ireny", który jest kanadyjsko-polską produkcją. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych nazwisk w tym Krzysztofa Szczepaniaka, któremu towarzyszyła ukochana. 

Zobacz wideo Karolak uczył się chodzić na szpilkach pod okiem Andrzeja Seweryna

Krzysztof Szczepaniak w granacie. Jego ukochana w czerni

Niedawno mogliśmy oglądać popisy taneczne Szczepaniaka na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Niespodziewanie aktor pożegnał się jednak z programem w ostatnim odcinku, co wzburzyło fanów show. Dwa dni później pojawił się na premierze u boku ukochanej. Wybrał prosty, lecz modny garnitur w granatowym kolorze. Całość wykończyła czarna bluzka i buty w tym samym odcieniu. U boku aktora mogliśmy zobaczyć jego ukochaną, Aleksandrę Rutkowską, która pojawił się na premierze cała w czerni. Postawiła na obcisłą sukienkę wiązaną do szyi z odkrytymi plecami. Wielu z pewnością kojarzy kobietę z ekranów telewizorów. Na co dzień bowiem Rutkowska jest dziennikarką i pracuje w TVP Info, gdzie prowadzi magazyn "Oko na świat". 

Krzysztof Szczepaniak zabrał ukochaną na premierę filmu. Dobrze znacie ją z TVPKrzysztof Szczepaniak zabrał ukochaną na premierę filmu. Dobrze znacie ją z TVP Fot. KAPiF.pl

Andrzej Seweryn postawił na klasykę, a Rafał Mohr na odrobinę szaleństwa

W ostatnim czasie Andrzej Seweryn zagrał w wielu kinowych hitach, a także popularnych serialach. Był także jurorem w kontrowersyjnym show TVN "Czas na show. Drag Me Out". Nie zabrakło go również w "Przysiędze Ireny". Aktor pojawił się na premierze w klasyce - czarnym garniturze. Postawił jednak na modny krój, który zdecydowanie mu pasował. Pod spodem założył czarną bluzkę. Całość dopełniały ciemne, eleganckie buty. 77-latek wie, jak dobrze się prezentować na czerwonym dywanie. Aktor pojawił się na premierze u boku ukochanej żony, która postawiła na ten sam, klasyczny kolor. Na wydarzeniu nie zabrakło Rafała Mohra, który również wystąpił w produkcji. Aktor postawił na jasnoszary kolor garnituru. Pod spodem miał czarną, klasyczną koszulę oraz krawat i buty w tym samym odcieniu. Całą stylizację Mohra dopełniły okulary przeciwsłoneczne. Po więcej zdjęć z premiery zapraszamy do galerii na górze strony.

Krzysztof Szczepaniak zabrał ukochaną na premierę filmu. Dobrze znacie ją z TVPKrzysztof Szczepaniak zabrał ukochaną na premierę filmu. Dobrze znacie ją z TVP Fot. KAPiF.pl

Oglądasz TVP Info?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.