Tłum gwiazd na premierze. Delikatna Jędrzejczyk i hipisowski Stramowski [ZDJĘCIA]

Premiera drugiego sezonu "LOL: Kto się śmieje ostatni" przyciągnęła prawdziwą plejadę gwiazd. Na ściance nie brakowało nieoczywistych stylizacji, lecz fotoreporterzy nie mogli oderwać wzroku od Piotra Stramowskiego. Aktor postawił na hipisowski look.

Nie od dziś wiadomo, że premiery filmowe przyciągają na ścianki prawdziwe tłumy gwiazd. Nie inaczej było i w przypadku wydarzenia zorganizowanego z okazji emisji drugiego sezonu "LOL: Kto się śmieje ostatni", który pojawi się na Prime Video 26 kwietnia. Aktorzy i influencerzy, którzy zapozowali fotoreporterom w większości postawili na naprawdę oryginalne stylizacje. Kto wypadł najlepiej? Przy tak dużym zróżnicowaniu wybór jest naprawdę trudny.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke powiedziała o byłych partnerach. Wspomniała o Stramowskim

Piotra Stramowski niczym prawdziwy hipis. Dodatki zrobiły robotę

Patrząc na Piotra Stramowskiego, można śmiało stwierdzić, że jego stylizacja nie była dziełem przypadku. Aktor zdecydował się na wyjątkowo oryginalny i swobodny kierunek w modzie. Postawił na estetykę w hipisowskim stylu i trzeba przyznać, że prezentował się bardzo oryginalnie. Najbardziej charakterystycznym elementem looku aktora były szerokie, wzorzyste spodnie z obniżonym krokiem w odcieniach zieleni. W połączeniu z brązowymi, sznurowanymi butami wyglądały naprawdę dobrze. Góra stylizacji byłą już nieco bardziej zachowawcza. Składała się na nią ciemna marynarka i t-shirt z casualowym printem. Kropką nad i okazały się okrągłe okulary przeciwsłoneczne z pomarańczowymi szkłami w stylu lenonek. Było nieoczywiście i bardzo zadziornie. Patrząc na pozy aktora, można śmiało stwierdzić, że w tak luźnym wydaniu czuł się jak ryba w wodzie.

Piotr StramowskiPiotr Stramowski Artur Zawadzki/REPORTER (East News)

Joanna Jędrzejczyk w czarno-białej stylizacji. Tak przyszła na ściankę

Joanna Jędrzejczyk znana z zamiłowania do sportu i aktywnego trybu życia tym razem postawiła na nieco bardziej eleganckie wydanie. Zawodniczka MMA wybrała wpisującą się w obecne trendy kamizelkę w białym kolorze. Na dół stylizacji składały się ciemne, szerokie spodnie i typowo sportowe buty. Największym zaskoczeniem okazała się bardzo kobieca, naturalna fryzura. Rozpuszczone włosy nie są codziennością w przypadku Joanny Jędrzejczyk. Zwiewna fryzura doskonale przełamała męski charakter całego looku i sprawdziła się tutaj doskonale. Było klasycznie, a jednak wcale nie oczywiście. A jak wyglądały inne gwiazdy? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony. 

Joanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk Artur Zawadzki/REPORTER (East News)

Wolisz eleganckie, czy sportowe stylizacje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.