Styl Woźniak-Starak przeszedł niesamowitą metamorfozę. O tych wpadkach niełatwo zapomnieć

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsce. Działa w show-biznesie od wielu lat. Jej styl bardzo się zmienił. Kiedyś zaliczyła kilka wpadek ubraniowych.

Agnieszka Woźniak-Starak dała się poznać jako popularna prezenterka telewizyjna. Zdobyła rozpoznawalność występując między innymi w "Dzień dobry TVN", a ostatnio - "Mam talent!". Przez wiele lat trendy i moda ulegały zmianie, a wraz z nimi, stylizacje dziennikarki. Obecnie gwiazda zachwyca wielu fanów swoim wyczuciem w kwestii doboru stroju, a także łączeniem stylów. Nie zawsze jednak jej się to udawało. Ponad dwie dekady temu Woźniak-Starak zaliczyła kilka wpadek modowych. Pamiętacie te kreacje?

Zobacz wideo Woźniak-Starak wezwana na policję? Tak spędziła święta

Agnieszka Woźniak-Starak i jej dawny styl. Prezenterka zaliczyła kilka wpadek modowych

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia łączyć różne style. Jak jakiś czas temu podkreśliła, ceni sobie modę rodem z lat 70. Dużo inspiracji na swoje stare stroje zaczerpnęła z wyprawy do Stanów Zjednoczonych. Miała wówczas 18 lat i z chęcią odkrywała ciekawe połączenia ubrań. - Spędziłam tam dwa miesiące, przeżywając nieustające modowe olśnienia. Olśniewający był przede wszystkim wybór. Dziś mamy go u siebie, ale wtedy ta skala była porażająca. W dodatku te ciuchy nie były drogie. Myślę, że przywiozłam całą walizkę, w tym osiem par dżinsów i obowiązkowe kowbojki. Ciekawe, że dżinsy i kowbojki to nadal podstawa mojej garderoby - mówiła niedawno w rozmowie z "Vivą!".

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że stara się ubierać odpowiednio do sytuacji. Lata temu zdarzały jej się jednak wpadki. Gwiazda stawiała między innymi na nietypowe połączenia, które niekoniecznie robiły "efekt wow". Przykładowo, zobaczyć ją było można w czarnych rajtuzach, krótkich spodenkach, białej koszuli i kamizelce. W jej szafie królowały również kolorowe tuniki z nietypowymi wzorami, pełne barw marynarki czy specyficzne sukienki. Tylko spójrzcie! Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. KAPIF.pl

Agnieszka Woźniak-Starak o swoim stylu. Ubrania potrafią wprawić ją w dobry nastrój

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem przyznała, że ubrania potrafią wprawić ją w rewelacyjny nastrój. Prezenterka dodała, że z chęcią eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Przez wiele lat chciała wykreować własne poczucie stylu. - Mama zawsze zwracała uwagę na jakość ubrań i tego mnie nauczyła, ale od początku szukałam własnego stylu. Często na przekór mamie, bo lubiłam się buntować. Zawsze byłam indywidualistką, nie dałam nikomu odcisnąć na sobie piętna - mówiła w wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak ponownie nadawała o smutnej sprawie. "Dostałam zdjęcia martwego łosia"

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. KAPIF.pl

Co sądzicie o stylizacjach Agnieszki Woźniak-Starak z lat 2000?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.