Ukochana Czerkawskiego pomyliła go z ochroniarzem. Syn sportowca i Raszyńskiej to już nastolatek

Mariusz Czerkawski od 2007 roku tworzy związek z Emilią Raszyńską. Para poznała się w dość zaskakujących okolicznościach.

Mariusz Czerkawski to najbardziej rozpoznawalny polski hokeista. O sportowcu było głośno także za sprawą jego związku z Izabellą Scorupco. Para ma razem córkę, Julię, która jest łudząco podobna do sławnej mamy. Małżeństwo Czerkawskiego i Isabelli Scorupco rozpadło się po dwóch latach w 1998 roku. Krótko po tych wydarzeniach aktorka wyemigrowała do Szwecji, więc ich córka Julia wychowywała się za granicą i nie zna języka polskiego. Sportowiec wielokrotnie ubolewał nad tym, że córka nie może porozumieć się ze swoimi dziadkami. - Oni nie mówią ani po angielsku, ani po szwedzku, a tylko w tych językach porozumiewa się Julia - wspominał w rozmowie z portalem ShowNews. Mariusz Czerkawski w 2007 roku związał się z Emilią Raszyńską. To właśnie u boku pierwszej wicemiss Polonia sportowiec znalazł szczęście. 

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Mariusz Czerkawski ochroniarzem Aleksandra Kwaśniewskiego? Tak myślała jego ukochana

Początki relacji Mariusza Czerkawskiego i Emilii Raszyńskiej są dość zabawne. Modelka była przekonana, że Czerkawski jest ochroniarzem ówczesnego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Przed laty w rozmowie z portalem gazetaolsztynska.pl Raszyńska wyznała, że nie rozpoznała w ukochanym znanego sportowca, a jego zachowanie wskazywało na to, że para się zupełnie innym zajęciem. 

W pierwszej chwili nie połączyłam twarzy Mariusza z twarzą znanego hokeisty. Skojarzenie z ochroniarzem prezydenta było jednak jak najbardziej na miejscu. Mariusz cały czas rozmawiał przez telefon i wyglądał jak jeden z ochroniarzy porozumiewający się za pomocą tajemniczej słuchawki z resztą ochrony. Prezydent był w pobliżu, więc miałam prawo tak pomyśleć - wyznała Emilia Raszyńska.

Emilia Raszyńska, Mariusz CzerkawskiEmilia Raszyńska, Mariusz Czerkawski KAPIF.pl

Mariusz Czerkawski zabrał syna na mecz NBA. "Świetny wieczór z Iwo" 

Mariusz Czerkawski i Emilia Raszyńska w 2007 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata po ślubie para powitała na świecie syna, Iwo. Syn sportowca to już nastolatek. Niedawno Mariusz Czerkawski zabrał syna na mecz NBA w Madison Square Garden. "Świetny wieczór z Iwo i kumplami" - napisał na Instagramie. Na zdjęciu można zauważyć, że chłopiec bardzo wyrósł. 

 
 
W którym filmie o przygodach Jamesa Bonda zagrała Isabella Scorupco?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.