Marzena Rogalska przez 14 lat była z bratem Ewy Drzyzgi. Przyjaźniły się, dziś rzekomo nawet nie rozmawiają

O tym powiązaniu w polskim show-biznesie wiele osób pewnie już od dawna nie pamięta. Marzena Rogalska tworzyła wieloletni związek z Pawłem Drzyzgą, który jest bratem słynnej prowadzącej.

Marzena Rogalska dużą rozpoznawalność zyskała, gdy trafiła do telewizji. Dziennikarską karierę rozpoczynała jednak w redakcji RMF FM, z którą przez lata związana była również Ewa Drzyzga. Jak wynika z medialnych doniesień, to właśnie tam miały poznać się dziennikarki. Nieco bardziej doświadczona Drzyzga miała pomagać Rogalskiej, a między paniami z czasem narodziła się bliska przyjaźń.

Zobacz wideo Mówi szczerze o swoim podejściu

Marzena Rogalska była związana z bratem Ewy Drzyzgi

Przyjaźń to zresztą nie jedyne, co połączyło dziennikarki. Marzena Rogalska zaczęła spotykać się z młodszym bratem Ewy Drzyzgi, Pawłem. Zakochani spędzili razem aż 14 lat, a w mediach spekulowano, że Drzyzga miał oświadczyć się ukochanej. O ich relacji z pierwszej ręki nie wiadomo jednak zbyt wiele. Rogalska nie mówi dużo o życiu prywatnym, a gdy byli parą, niezwykle rzadko pojawiali się razem na oficjalnych eventach. Związek z Pawłem Drzyzgą nie przetrwał próby czasu. Rogalska zdecydowała się skomentować to dopiero w 2018 roku. "Obecnie jestem szczęśliwą singielką, która nie narzeka na brak zainteresowania! I uważam, że po 14-letnim związku, który zakończyłam parę lat temu, należy mi się czas dla samej siebie" - mówiła w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Marzena Rogalska i Paweł DrzyzgaMarzena Rogalska i Paweł Drzyzga Marzena Rogalska i Paweł Drzyzga, KAPiF

Rozstanie zakończyło przyjaźń Marzeny Rogalskiej i Ewy Drzyzgi?

Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga były ze sobą naprawdę blisko związane. Była prowadząca "Miasta kobiet" w rozmowie z "Dzień dobry TVN" na początku 2024 roku wspominała, że przed laty wybrały się na wspólną wyprawę na Jamajkę. "Ja jestem grzeczna, Ewunia też. Troszkę pozwiedzałyśmy wyspę i oczywiście gadałyśmy o tym, jaki ten świat jest dziwny i jak wiele jest różnic. Cudnie było, ale było to naprawdę dawno temu" - opowiadała. W mediach krążyły jednak spekulacje, że wraz z rozstaniem Marzeny Rogalskiej i Pawła Drzyzgi miała zakończyć się także przyjaźń dziennikarek. 

Dziś, tak naprawdę, nie mają kontaktu. Kiedy Marzena po 14 latach rozstała się z Pawłem, przyjaźń powoli zaczęła podupadać. Nie ma już odwiedzin i długich rozmów 

- można było przeczytać w "Życiu na gorąco". Niewykluczone, że panie nie mają dziś tak bliskiego kontaktu, ale trudno raczej mówić o konflikcie. Ewa Drzyzga i Marzena Rogalska cały czas pozują obok siebie uśmiechnięte na ściankach, a we wspomnianym wywiadzie z "Dzień dobry TVN" była prowadząca "Miasta kobiet" ciepło wypowiada się o koleżance. "Ewo Drzyzgo, gdzie jedziemy? Spakujmy plecaki, kupmy bilet i po prostu wyruszmy gdzieś" - mówiła.

Wierzysz w przyjaźń po rozstaniu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.