Maja Sablewska ubrała uczestniczkę programu "jak na odpust"? Dorota Zawadzka nie gryzła się w język

"10 lat młodsza w 10 dni" to hitowy program Mai Sablewskiej. Wszystko z powodu kontrowersji z nim związanych. Ostatnio swoje trzy grosze do krytyki przygotowanej przez nią stylizacji dorzuciła Dorota Zawadzka.

Maja Sablewska pod koniec 2013 roku zadebiutowała jako prezenterka telewizyjna, prowadząc autorski program "Sablewskiej sposób na modę" dla TVN Style.  W 2016 roku zrealizowała dla TVN program "Sablewskiej sposób na..." , który miał aż dziewięć sezonów. W 2018 roku rozpoczęła kolejny autorski format "Sablewska od stylu", który miał trzy sezony. Od jesieni 2022 roku prowadzi "10 lat młodsza w 10 dni w Polsat Café", który budzi kontrowersje.

Zobacz wideo Maja Sablewska o przesadzaniu z medycyną estetyczną. "Zdałam sobie sprawę, że moja twarz jest duża, bo mam tyle wypełniaczy"

Maja Sablewska w ogniu krytyki. Dorota Zawadzka dorzuciła swoje trzy grosze

Program, który stylistka prowadzi w Polsacie, budzi ogromne kontrowersje. Wszystko za sprawą stylizacji, które czasem nie przypadają do gustu uczestniczkom programu i/lub (niepotrzebne skreślić) internautom. Ostatnio gościnią w programie była 39-letnia mama dziecka z niepełnosprawnością, która od kilku lat poświęcała się głównie wychowywaniu go. Teraz jednak postanowiła wrócić na rynek pracy. I choć sama była zachwycona swoją przemianą, internautki nie podzielały jej entuzjazmu. Stwierdziły, że błyszcząca czarna bluzka i złota spódnica uwydatniły niedoskonałości figury zapracowanej matki. "Następna koszmarna stylizacja. Kolejna porażka! Ta spódnica to totalna pomyłka. Nie na taką figurę. Wygląda to wręcz karykaturalnie" - pisały. Teraz swoje trzy grosze postanowiła dorzucić Dorota Zawadzka. Była już "superniania" napisała w jednym z komentarzy pod postem Polsat Cafe, że jest to "stylizacja jak na odpust". A zdjęcia Mai Sablewskiej i przemiany kobiety z odcinka znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Okropne. Fajna młoda kobieta, a ubrana jak na odpust

- napisała dosadnie prowadząca niegdyś program "Superniania".

Maja Sablewska i jej początki kariery. Od fanki Natalii Kukulskiej do modowej guru

Maja Sablewska swoją karierę zaczynała od bycia... fanką, a następnie nianią dzieci Natalii Kukulskiej. Piosenkarka dostrzegła w niej talent menadżerski, i Sablewska szybko stała się dla niej menadżerką. Potem poszło z górki - współpraca z Dodą, Edytą Górniak i Mariną Łuczenko. To, co zwracało uwagę na Maję, to fakt, że umiała się ona świetnie ubrać. A wraz z nią - jej podopieczne. Wizerunek świetnie ubranej przylgnął do Sablewskiej momentalnie. Przyszedł czas na współprace z gigantami modowymi i beauty. Następnie przyszła jurorka programu "X factor" napisała dwie książki, w tym jedną z poradami modowymi. 

Czy Dorota Zawadzka przesadziła?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.