Spekulowano o romansie Anny Jantar ze znanym muzykiem. Po latach wyznał prawdę

W przeszłości wiele mówiło się o rzekomym romansie Anny Jantar i znanego muzyka, który przez lata milczał w tej sprawie. W wywiadzie uchylił rąbka tajemnicy. Opowiedział o swoich uczuciach do piosenkarki.

Anna Jantar była jedną z najbardziej cenionych piosenkarek w Polsce. Zginęła tragicznie 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej. Samolot, którym podróżowała ze Stanów Zjednoczonych, rozbił się niedaleko lotniska Okęcie. Przed śmiercią wokalistki często spekulowano o kryzysie w jej małżeństwie z Jarosławem Kukulskim. Treść jej pamiętników miała ujawnić Natalia Kukulska. - Powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna - mówił znajomy piosenkarki w rozmowie z "Faktem". Annę Jantar łączono ze znanym muzykiem. Czy plotki były prawdziwe?

Zobacz wideo Natalia Kukulska opowiedziała o swoich dzieciach. Czuć dumę

Anna Jantar spotykała się z Wojciechem Morawskim? Muzyk z Perfectu wyjawił, że ją kochał

Przed katastrofą lotniczą wiele mówiło się o rzekomym romansie Wojciecha Morawskiego z Anną Jantar. Po latach perkusista Perfectu wyjawił, co czuł do piosenkarki. Dziennikarka portalu Świat Gwiazd zapytała go o to, czy kochał Annę Jantar. - Tak - powiedział po dłuższej chwili namysłu. - Jak każdy. Miłość jest względna. Nie wiadomo, co znaczy - dodał Wojciech Morawski. Podobno muzyk bardzo przeżył wieść o śmierci Anny Jantar. Informatorka portalu opowiedziała o szczegółach. - Byli w Stanach razem, Anna wyszła od niego, pojechała na lotnisko, a gdy następnego dnia Wojtek włączył radio, usłyszał, że zginęła. Załamał się i zaczął pić - wyznała dla portalu Świat Gwiazd. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Jarosław Kukulski chciał walczyć o małżeństwo z Anną Jantar. To napisał w ostatnim liście

W chwili śmierci Anna Jantar miała przy sobie list od Jarosława Kukulskiego, który chciał przezwyciężyć kryzysy w małżeństwie. "Kocham cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję cię mocno, twój Jarek" - napisał. ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska w szkole wpadła w złe towarzystwo. Jej chłopak targnął się na swoje życie.

 
Jaką piosenkę Anny Jantar lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.