Polska olimpijka przeszła podwójną mastektomię. Właśnie ogłosiła, że jest w ciąży

Angelika Wątor to znana szablistka, która w 2022 roku wyjawiła, że miała wykonaną podwójną mastektomię. Teraz przekazała pozytywne wieści. Spodziewa się dziecka.

Angelika Wątor to utytułowana polska szablistka. Ma na koncie wiele osiągnięć. W 2015 roku zdobyła złoto podczas Igrzysk Europejskich w Baku. Wygrała także Puchar Świata w Budapeszcie w rywalizacji drużynowej. W 2022 roku zawodniczka podzieliła się trudnymi doświadczeniami. Miała wykonaną podwójną mastektomię. - Podczas zawodów Pucharu Świata we Francji źle się czułam. Miałam wysoką temperaturę, nie mogłam ruszać ręką (...) W Polsce po konsultacji na chirurgii ogólnej dowiedziałam się, że trzeba działać szybko. Z końcem listopada byłam operowana - wyjawiła w wywiadzie dla TVP Sport. Wątor przyznała, że po operacji borykała się z brakiem pewności siebie. - Teraz buduję na nowo zupełnie nową Angelikę. W wielu kwestiach - stawiania granic, empatii, ale też poczucia własnej wartości - mówiła. Szablistka właśnie przekazała optymistyczne wieści. 

Zobacz wideo Marina opowiedziała o ciąży. Nagrała wideo dla fanów

Angelika Wątor podzieliła się wiadomością o ciąży. "Szczęście mnoży się, gdy je dzielimy"

Angelika Wątor pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Jej instagramowy profil obserwuje już 132 tys. użytkowników. To właśnie na tej platformie szablistka przekazała ostatnio wyjątkową wiadomość. Jak się okazuje, właśnie spodziewa się dziecka. Angelika Wątor dodała zdjęcie z sesji zdjęciowej. Na zamieszczonym kadrze pozowała w dopasowanym body, które podkreśliło jej zaokrąglony brzuch. W opisie nawiązała do decyzji o upublicznieniu ciąży. "Szczęście lubi ciszę. Długo tak myślałam, jednak doszłam do wniosku, że szczęście mnoży się, gdy je dzielimy. Wystarczy tylko mieć wokół siebie odpowiednich ludzi" - napisała Angelika Wątor w opisie pod fotografią. Gratulujemy! Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

 

Internauci cieszą się ze szczęścia Angeliki Wątor. Zasypali ją gratulacjami

Pod postem Angeliki Wątor pojawiło się dużo komentarzy od internautów, którzy ruszyli z życzeniami i chwalili zdjęcie dodane przez szablistkę. "Gratulacje. Zdrówka dla dzidziusia", "Pięknie wyglądasz, życzę zdrowia", "Piękne zdjęcie i świetny opis", "Gratulacje dla was. Cudowna wiadomość i tak taktownie. Brawo, wy", "Wiem, że będziesz cudowną mamą" - pisali internauci pod postem Angeliki Wątor. ZOBACZ TEŻ: Różowe słodkości i dekoracje na baby shower u Zborowskiej. Wśród gościń m.in. Żebrowska i Bohosiewicz

Jaka była twoja reakcja na wieść o ciąży Angeliki Wątor?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.