Różowe słodkości i dekoracje na baby shower u Zborowskiej. Wśród gościń m.in. Żebrowska i Bohosiewicz

Zofia Zborowska jest szczęśliwą żoną siatkarza, Andrzeja Wrony i mamą niespełna trzyletniej Nadziejki. Lada moment na świat przyjdzie drugie dziecko pary, a z tej okazji aktorka wyprawiła baby shower. Bawiły się na nim jej znane koleżanki.

Macierzyństwo wyraźnie służy Zosi Zborowskiej. Aktorka jest obecnie w drugiej ciąży, a niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych tzw. baby shower, czyli się imprezą zapowiadającą przyjście na świat kolejnego dziecka. Aktorka kipiała szczęściem! Uśmiechała się od ucha, do ucha, a w tym wyjątkowym dniu towarzyszyły jej znane przyjaciółki - m.in. Aleksandra ŻebrowskaMaja Bohosiewicz i Ciocia Liestyle.

Zobacz wideo Zofia Zborowska narzeka na InstaStories. W tle woła ją córka

Zosia Zborowska wyglądała obłędnie. Podkreśliła ciążowe krągłości

Zosia Zborowska i macierzyństwo to ewidentnie udana para! Podczas imprezy aktorka rozdawała uśmiechy na prawo i lewo, a na zdjęciach wygląda wprost olśniewająco! Długa, czarna suknia do ziemi idealnie podkreślała jej ciążowy brzuch, a narzucona na ramiona, szafirowa koszula znakomicie kontrastowała z ciemnymi włosami aktorki. Gwiazda w swoim stylu nie miała na sobie dużo makijażu i postawiła na naturalny look. Całość uzupełniały szalenie modne w tym sezonie balerinki pod kolor sukni.

Zosia Zborowska pochwaliła się babyshower. Przyszła mama razy dwa kipiała szczęściemZosia Zborowska pochwaliła się babyshower. Przyszła mama razy dwa kipiała szczęściem Zosia Zborowska zorganizowała babyshower fot. https://www.instagram.com/zborowskazofia/?hl=pl

Na baby shower roiło się od różowych dekoracji

Przyszła mama przez organizatorki imprezy została potraktowana iście po królewsku. Na imprezie znalazł się ogromny różowy tort, różowe ciasteczka i różowe dodatki na ogromnej desce z napisem "Oh baby", którą Zborowska zawiesiła na balkonie. Na chwilę przed rozwiązaniem nie ma nic lepszego, niż zaufane i sprawdzone przyjaciółki! W baby shower Zborowskiej towarzyszyły m.in. Maja Bohosiewicz, Aleksandra Żebrowska i Ciocia Liestyle. "Dziękuję, dziewczyny, że byłyście. Teraz mogę rodzić. Było pysznie i jak zwykle turbo śmiesznie. Kocham was, dziękuję za ten absolutnie prawilny #babyshower (...)" - napisała na Instagramie Zofia Zborowska. Dodała też humorystyczny dopisek. "PS Do wszystkich w dziewiątym miesiącu ciąży - JA TAK NIE WYGLĄDAM!" - napisała żartobliwie, dziękując swojemu styliście. Więcej zdjęć z baby shower znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Urządzałaś baby shower przed porodem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.