Córka Beaty Tyszkiewicz nie chce mieć dzieci. Karolina Wajda żałuje jednego

Karolina Wajda podzieliła się refleksją na temat macierzyństwa. Córka Beaty Tyszkiewicz nie zdecydowała się na posiadanie potomstwa.

Karolina Wajda jest owocem miłości Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz. Choć mogłaby bez trudu wejść w świat filmu i teatru, zdecydowała się pójść inną drogą zawodową. Córka reżysera i aktorki ukończyła studia prawnicze, a dziś mieszka w dworku w Głuchach, gdzie znajduje się jej stadnina koni. Chociaż na co dzień stroni od mediów, czasem udziela wywiadów, w którym opowiada, co u niej słychać. W rozmowie dla "Vivy!" podzieliła się swoimi spostrzeżeniami odnośnie macierzyństwa. 

Zobacz wideo Kasia Zielińska trenuje z Lewandowską. Mówi, jaką jest mamą

Córka Beaty Tyszkiewicz nie chce mieć dzieci. "Nie pochylam się nad wózkiem"

Karolina Wajda w przeszłości była żoną Artura Nowakowskiego. Tworzyła także relację z Paulem Montaną, z którym się zaręczyła. Mimo tego nigdy nie podjęła decyzji, aby zostać mamą. Jak wytłumaczyła w rozmowie z "Vivą!", zwyczajnie nie miała takiej potrzeby. - Są takie kobiety, które pochylają się nad każdym wózkiem, ale to nie ja. Zawsze głównie realizowałam swoje cele. Oczywiście wiedziałam, jak powinna wyglądać rodzina, ale nigdy nie przemawiał do mnie tak silny imperatyw, żeby ją stworzyć - uważa Karolina Wajda.  

W rozmowie z "Dzień dobry TVN" podzieliła się zaś nieco bardziej gorzkim komentarzem. Wyznała, że żałuję, że nigdy nie będzie jej w stanie zaznać tego, czym jest miłość matki do dziecka. "Wiem, czym jest miłość macierzyńska, bo mam mamę, która mnie kocha. I żałuję, że nie przyjdzie mi tej miłości skosztować samej. Ale z drugiej strony - gorzej jest zmuszać się do posiadania dzieci. I znam kilka osób, które mają dzieci niejako wbrew sobie i wiem, że to jest niedobre" - powiedziała.

Karolina Wajda ma bliski kontakt ze swoją mamą Beatą Tyszkiewicz 

Karolina Wajda często opowiada o swoich rodzicach. Niejednokrotnie podkreślała też, że ma bardzo dobre stosunki ze swoją mamą Beatą Tyszkiewicz. - Ja jednak jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że cały czas mam z mamą bliski kontakt […] Łączy nas nie tylko relacja matka-córka, ale i przyjaźń [...] Troszczę się o nią. Wzajemna troska zawsze była dla nas wyrazem miłości - mówiła na łamach "Vivy!".

Beata Tyszkiewicz i Karolina WajdaBeata Tyszkiewicz i Karolina Wajda Beata Tyszkiewicz i Karolina Wajda; KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.