Filip Chajzer boleśnie zniósł porażkę w "Tańcu z gwiazdami". "Strzelił focha na stację"

Filip Chajzer dość szybko pożegnał się z programem "Taniec z gwiazdami". Osoba z produkcji przekazała jednemu z tabloidów, że prezenter miał być wściekły po odpadnięciu.

W marcu rozpoczęła się najnowsza edycja programu "Taniec z gwiazdami". Format wrócił do Polsatu po kilku zmianach. Odświeżono skład jury, w którym obecnie zasiadają: Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Ewa Kasprzyk oraz Rafał Maserak. W tej odsłonie show widzowie mogli oglądać na parkiecie Filipa Chajzera. Prezenter i Hanna Żudziewicz odpadli w czwartym odcinku. "Myślałem, że brak talentu da się przezwyciężyć ciężką pracą. Trenowałem codziennie od początku lutego. Z sobotami i niedzielami. Niestety, jak widać, myliłem się. Przykro mi strasznie, że zawiodłem, ale to… Też jest spoko" - pisał w mediach społecznościowych. Osoba z produkcji wyjawiła, jak miał się zachowywać. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Zobacz wideo Filip Chajzer o Małgorzacie Rozenek. Prowadzili "DDTVN"

"Taniec z gwiazdami". Filip Chajzer strzelił focha? "Dziecinne"

"Super Express" skontaktował się z osobą z produkcji, która wyjawiła, jak Filip Chajzer miał zareagować na porażkę w "Tańcu z gwiazdami". Podobno nie krył rozczarowania. - Właściwie nikt się nie spodziewał, że zajdzie jakoś bardzo daleko, ale on chyba uważał inaczej. Był wściekły, gdy odpadł i strzelił focha na stację - przekazała tabloidowi osoba z produkcji. Za jakiś czas w Polsacie miał pojawić się jego wspólny program z tatą. Informator sądzi, że teraz nic nie jest pewne. - Pod znakiem zapytania postawił cały swój kontrakt z Polsatem i stwierdził, że teraz to "sam nie wie, czy chce prowadzić "Idź na całość", skoro nie jest w stacji mile widziany" (...) Oczywiście każdy rozumie, że może być zawiedziony, ale te fochy są raczej dziecinne. Jeśli faktycznie się uniesie honorem, to może być koniec jego kariery - przekazał informator dla "Super Expressu". 

 

Filip Chajzer otworzył budkę z kebabami. Youtuber ocenił

Niedawno Filip Chajzer postanowił zacząć działać w gastronomii i otworzył swoją budkę z kebabami. Znany youtuber kulinarny, Mr Kryha, ocenił biznes prezentera. - Za skandaliczne uważam brak ważenia mięsa oraz to, jak wydawane są zamówienia. Nie ma mowy o żadnej powtarzalności. Byłem tam od godziny 14 do samego zamknięcia i dosłownie każdy kebab był inny. Patrząc na to, trzeba powiedzieć jedno: dramat - tłumaczył. Później przyznał, że sam kebab nie jest taki zły, jednak Chajzer musi dopracować kilka elementów. ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer zirytowany strajkiem rolników. Nie rozumie, dlaczego to on ma cierpieć

Filip Chajzer w 'Tańcu z gwiazdami'Filip Chajzer w 'Tańcu z gwiazdami' Fot. KAPiF.pl

Czy sądzisz, że Filip Chajzer ma powody do złości?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.