Monika Miller była prześladowana w szkole. "Mój dziadek był wtedy premierem". Straszne, co ją spotkało

Monika Miller w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat prześladowania w szkole. Wnuczka Leszka Millera wyznała, że w wieku 14 lat poszła na terapię. "Mama widziała, że jest ze mną coraz gorzej" - wspomina Miller.

O Monice Miller zrobiło się głośno w mediach, kiedy jej dziadek, Leszek Miller, udostępnił w sieci wspólne zdjęcie. Dziś wnuczka byłego premiera już na dobre zagościła w mediach. Niedawno wzięła udział w kontrowersyjnym programie "Królowa przetrwania", gdzie pojawiła się m.in. u boku Evel0ny z "Warsaw Shore". W jednym z odcinków wyznała, że była poniżana w szkole. - W szkole się na mnie wyżywali, rzucali we mnie kamieniami, chłopcy mnie kładli na ziemię, przyciskali i pluli na mnie. Nauczyciele się na mnie wyżywali strasznie. Już od 11 lat chodzę na terapię i gdyby nie terapia, nie wiem, co by było - wyznała w programie. W najnowszym wywiadzie Monika Miller ponownie nawiązała do tematu bolesnej przeszłości. 

Zobacz wideo Monika Miller o powrocie do TVP. "Wolałabym nie"

Monika Miller doświadczyła prześladowania w szkole. "Jakiś dziennikarz ujawnił adres i nazwę szkoły, do której chodziłam"

Monika Miller wielokrotnie wspominała w wywiadach, jak ważnym człowiekiem jest dla niej jej dziadek, Leszek Miller. W przeszłości miała jednak sporo kłopotów w związku z tym, że była wnuczką premiera. W rozmowie z "Vivą!" wyznała, że była z tego powodu prześladowana w szkole. "Mój dziadek był wtedy premierem. Pewnie niektóre dzieci słyszały w domu jakieś niepochlebne komentarze na jego temat i przenosiły to na mnie. Strasznie ciężko mi było, kiedy jakiś dziennikarz ujawnił adres i nazwę szkoły, do której chodziłam. Czatowali na mnie przed wejściem i zadawali różne pytania. A ja byłam tylko małym dzieckiem" - wyznała. Miller podkreśliła, że rodzice wychowywali ją w dyscyplinie i, mimo że skarżyła się na to, co działo się w szkole, to uważali, że takie doświadczenia mogą ją jedynie wzmocnić. To właśnie z tego powodu robiła wszystko, aby unikać chodzenia do szkoły. Przyznała, że przychodziły jej do głowy skrajnie niebezpieczne pomysły.  

Wiele razy próbowałam sobie złamać nogę, żeby nie iść do szkoły. Prosiłam koleżanki, żeby skakały po niej, żeby ją połamać

- wyznała Monika Miller.

Leszek Miller i Monika MillerLeszek Miller i Monika Miller Monika Miller wściekła na internautę. 'Wysyłam pisemko do prawnika'. Poszło o jej dziadka. Fot. KAPiF.pl

Monika Miller o terapii i hejcie, jakiego doświadczyła po śmierci ojca. "To był koszmar"

Monika Miller wiele razy podkreślała w wywiadach, że bardzo wiele zawdzięcza terapii. To właśnie pomoc psychoterapeutki pomogła jej w najtrudniejszym okresie życia. - Wyrosłam na introwertyczkę. Siedziałam sama w pokoju, nie miałam przyjaciół. Miałam 10, może 11 lat, kiedy poszłam z mamą do terapeutki dziecięcej. Powiedziała, że jeżeli nie zacznę od razu chodzić na terapię, będą ze mną bardzo duże problemy. Zaczęłam dopiero w wieku 14 lat, mama widziała, że jest ze mną coraz gorzej - wyznała Miller. Jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu wnuczki premiera była śmierć jej ojca, Leszka Millera Juniora, który popełnił samobójstwo. W programie "Królowa przetrwania" celebrytka wyznała, że spotykała się wtedy ze strasznymi komentarzami. - Za każdym razem, gdy w moim życiu działo się coś ważnego, to robiłam tatuaż, np. tu mam cherubinka z datą urodzin i śmierci mojego taty. (...) Byłam w strasznej depresji. Wiesz, jaki był hejt? (...) To był koszmar, ale ogólnie w Polsce widzę, że bardzo modny jest hejt - wyznała Monika Miller.

Monika Miller z dziadkiem Leszkiem MilleremMonika Miller z dziadkiem Leszkiem Millerem fot. kapif.pl

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych: Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222, Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111, Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123. 

Czy doświadczyłaś/-eś hejtu w szkole?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.