55-letnia aktorka i jej 24-letni mąż spodziewają się dziecka. "Dorastałem, oglądając ją w telewizji"

55-letnia Alina i 24-letni Jim od jakiegoś czasu są małżeństwem. Parę połączyła prawdziwa miłość, dla której różnica wieku nie stanowiła problemu. Teraz zakochani ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Alina Lozano Acosta dała się poznać jako pisarka i aktorka. Kobieta pochodzi z Kolumbii, a popularność przyniosły jej role w licznych telenowelach. 55-latka jakiś czas temu znalazła nawet prawdziwą miłość. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ukochanym Aliny jest... 24-letni Jim Velasquez. W 2023 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, pokazując, że różnica wieku wynosząca 31 lat nie jest żadną przeszkodą do szczęśliwego związku. Teraz zakochani podzielili się radosną nowiną. 

Zobacz wideo Maja Ostaszewska krytycznie o różnicach wieku w związku. "Stereotypy, szowinizm..."

55-letnia Alina i 24-letni Jim spodziewają się dziecka! Wydali na to fortunę

55-letnia Alina i 24-letni Jim wkrótce powitają na świecie swoje dziecko! Zakochani podzielili się radosną nowiną w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ich niecałe 600 tysięcy użytkowników. Podkreślili, że dużo ich to kosztowało. Aktorka przyznała, że wraz ze swoim mężem musiała skorzystać z pomocy lekarzy. - Przyjaciele, naturalne poczęcie jest trudne, ale nauka bardzo się rozwinęła - mówiła na Instagramie. Dodała, że kobietom po skończeniu 50 lat trudniej jest zajść w ciążę. Alina i Jim opowiedzieli nieco o procesie, przez który musieli przejść, aby doczekać się upragnionego dziecka. - Musicie znaleźć dawczynię komórki jajowej i przejść przez cały proces, który jest bardzo długi. Trzeba też trochę zaoszczędzić, ale jest to możliwe. To duże pieniądze, ale było warto, bo widać, że nasz mały cud nadchodzi - mówili w sieci. Jak przekazał serwis The Sun, kosztowało ich to ponad 20000 funtów, czyli niecałe 100 tysięcy złotychPo więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

55-latka i 24-latek kochają się ponad wszystko. "Nie jestem sponsorką"

Początkowo, znaczna część internautów nie wierzyła w ciążę Aliny. Zarzucali jej, że sfałszowała test. Kobieta i jej ukochany regularnie dostają masę hejtu, ze względu na różnicę wieku w relacji. Zakochani ponadto nierzadko muszą się tłumaczyć. - Jestem w związku z Jimem, bo jest on dorosłym i w pełni samowystarczalnym człowiekiem. Nie jestem żadną sponsorką, nie finansuję Jima. On już wcześniej zarabiał na siebie w sieci. Jest też zawodowym aktorem. Dlatego jesteśmy świetnym zespołem zarówno w życiu, jak i miłości - powiedziała Alina w jednym z wywiadów. - Dorastałem, oglądając Alinę w telewizji. (...) Od tego momentu wiedziałem, że jest kobietą mojego życia - mówił Jim na jednej z transmisji w sieci. ZOBACZ TEŻ: Ile lat dzieli Cichopek i Kurzajewskiego? Nie tylko dla nich różnica wieku to żaden problem

 
Czy różnica wieku ma znacznie w związku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.