Z kim Monika Olejnik ma syna? To znany dziennikarz. Był jej drugim mężem

Monika Olejnik to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Od lat prowadzi autorski program. Jej życie prywatne jest dla wielu niezwykle interesujące. Niewielu jednak wie, że gwiazda ma syna. Kim jest jego ojciec?

Monika Olejnik to jedna z tych dziennikarek, która jasno wyrażają swoje poglądy. Ma również niezwykle cięty język, a jej goście w "Kropce nad i" muszą zważać na słowa. Dziennikarka i jej życie prywatne od lat wzbudzają kontrowersję - wszystko przez młodszego o 15 lat partnera. Niewielu jednak pamięta, że gwiazda miała dwóch mężów, a z jednym z nich syna. 

Zobacz wideo Marek Czyż zwrócił się do polityków PiS. Zaprosił ich do Telewizji Polskiej

Monika Olejnik ma syna. Z kim? Z dziennikarzem, którego poznała w pracy 

Dziennikarka miała dość burzliwe życie miłosne. Gdy miała zaledwie 20 lat, postanowiła wyjść za Mateusza Praczuka, który był inżynierem elektrykiem. Relacja nie przetrwała próby czasu, a do rozwodu doszło z winy mężczyzny. Drugiego męża poznała w pracy w Radiowej Trójce. Grzegorz Wasowski to syn jednego ze współtwórcy Kabaretu Starszych Panów, Jerzego Wasowskiego. Gdy poznał Olejnik, był już doświadczonym dziennikarzem. Długo nie czekali z decyzją o wspólnym życiu. Wzięli ślub, a niedługo później na świecie pojawił się ich syn - Jerzy, który urodził się w 1985 roku. Olejnik łączyła wychowanie dziecka z pracą. "Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji (...) Żałuję, że tak wpadłam w tę pracę i nie mam więcej dzieci" - mówiła w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Dziennikarka mówiła w wywiadzie z magazynem "Viva", jak wyglądała opieka nad dzieckiem. "Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy - ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam" - wyjawiła. Choć życie rodzinne wyglądało jak z bajki, nie skończyło się dobrze. Z początkiem lat 90. doszło do rozwodu. Wasowski i Olejnik nigdy nie wyjawili powodu rozstania, ale do dziś mają ze sobą dobre relacje. 

Z kim Monika Olejnik ma syna? To znany dziennikarz. Był jej drugim i ostatnim mężemZ kim Monika Olejnik ma syna? To znany dziennikarz. Był jej drugim i ostatnim mężem Fot. EastNews

Monika Olejnik ułożyła sobie życie u boku młodszego partnera. Są razem prawie 30 lat 

Choć powszednie relacje rozpadały się po czasie, u boku Olejnik pojawił się ktoś, z kim dzieli życie od niemal 30 lat. Tomasz Ziółkowski to dziennikarz sportowy. Para poznała się właśnie w redakcji. Wielu jednak plotkowało o ich związku, gdyż pomiędzy nimi jest 15 lat różnicy. 68-latka i 53-latek nie widzą żadnej bariery i są ze sobą nieprzerwanie od 1996 roku. Związku nigdy nie sformalizowali. Wasowski również ułożył sobie życie. Były mąż gwiazdy w 2004 roku poślubił Monikę Makowską. 

Monika Olejnik i Tomasz ZiółkowskiMonika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Wyborcza.pl

Wiedzieliście, że Monika Olejnik ma syna?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.