Premiera filmu "Czerwone maki". Boczarska z głębokim dekoltem, ale to Dębska zaszalała

4 kwietnia 2024 roku odbyła się premiera filmu "Czerwone maki". Gwiazdy tłumnie ruszyły na ściankę. Spójrzcie na ich stylizacje.

Film "Czerwone maki" o słynnej bitwie pod Monte Cassino wchodzi do kin. W produkcji wystąpili między innymi: Leszek Lichota, Mateusz Banasiuk, Michał Żurawski i Bartłomiej Topa. 4 kwietnia odbyła się premiera filmu. Największe gwiazdy polskiego show-biznesu nie przegapiły okazji, aby brylować na ściance. Kto najbardziej przyciągał uwagę? Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Adam Woronowicz otwarł się na temat wiary. "Potrzebujemy tego"

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska klasycznie, ale nie nudno

Na premierze filmu pojawili się Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Zakochani postawili na klasyczne stylizacje. Aktorka wybrała czarną, dopasowaną sukienkę z głębokim dekoltem. Uwagę na jej kreacji przyciągnęły niewielkie różyczki. Do całości dobrała czarne sandałki. Banasiuk zaprezentował się równie dobrze. Aktor wskoczył w garnitur i białą koszulę. Trzeba przyznać, że Boczarska i Banasiuk wyglądają na zgrany duet. Nie chodzi tylko o stylizacje. Na wielu zdjęciach uśmiech nie schodził im z twarzy. 

Mateusz Banasiuk i Magdalena BoczarskaMateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska Fot. KAPiF.pl

Maria Dębska nie boi się wzorów. Taką marynarkę ubrała

Jedni preferują klasyczne kolory, inni lubią trochę poeksperymentować. Tak też było w przypadku Marii Dębskiej, która zadała szyku na ściance. Aktorka założyła biało-czarną marynarkę we wzory. Z pewnością nikt nie przeszedł obok niej obojętnie. Maria Dębska dobrała do stylizacji małą, czarną torebkę i szpilki ze srebrnymi dodatkami. Widać, że aktorka lubi bawić się modą i odważnie podąża za trendami. Zgadzacie się?

Maria DębskaMaria Dębska Fot. KAPiF.pl

Dorota Chotecka cała na biało. Towarzyszył jej Radosław Pazura

Na premierze filmu "Czerwone maki" nie zabrakło także Doroty Choteckiej. Aktorka postawiła na biały komplet - marynarkę i dopasowane spodnie. Do całości dobrała dodatki w beżowych kolorach. Aktorce towarzyszył na ściance mąż Radosław Pazura. Aktor nie odstawał od żony i ubrał się równie elegancko. Zaprezentował się w brązowym garniturze, kamizelce i krawacie. Co sądzicie o aktorach w takim wydaniu? ZOBACZ TEŻ: Premiera "Priscilli". Richardson w nowej fryzurze, Rusowicz niczym kowbojka

Dorota Chotecka i Radosław PazuraDorota Chotecka i Radosław Pazura Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.