Tajwańskiej dziennikarce niestraszne jest trzęsienie ziemi. Nie przerwała programu nawet w dramatycznej sytuacji

W Tajwanie miało miejsce trzęsienie ziemi. Jedna z prezenterek telewizyjnych kompletnie zignorowała ten fakt. Podczas dramatycznych chwil prowadziła wiadomości.

W Tajwanie doszło do dramatycznych wydarzeń. Trzęsienie ziemi o sile 7,4 stopnia na skali Richtera nawiedziło kraj w godzinach porannych. Epicentrum wstrząsu znajdowało się 25 kilometrów na południowy wschód od Hualien. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć uszkodzonych budynków. Przykre wydarzenie nie dotknęło jednak jednej z dziennikarek w tajwańskim studiu telewizyjnym. Kobieta jest podziwiana za swoją niezłomność. 

Zobacz wideo Sykut-Jeżyna wspomina Hołownię w "Mam talent!". Wróciła pamięcią do dawnych lat

Tajwańska prezenterka nie przerwała wiadomości pomimo trzęsienia ziemi! Nagranie podbija internet

W internecie pojawiło się niezwykłe nagranie. Przedstawia ono prezenterkę stacji SET News. Kobieta początkowo w normalny sposób przekazuje wiadomości dnia. Po chwili można zauważyć kołyszące się światła, trzęsące się podłoże i spadające fragmenty sufitu. Trzęsienie ziemi nie przeszkadzało jednak dziennikarce. Tajwanka złapała się mocno ekranu za sobą. Warto podkreślić, że kobieta ani razu się nie zająknęła. Transmisja na żywo nawet na chwilę nie została wstrzymana. Dramatyczna sytuacja niestraszna była również dla pozostałego personelu. Jak przekazały zagraniczne media, trzęsienie spowodowało śmierć co najmniej dziewięciu osób w Tajwanie. Ponad 800 mieszkańców jest rannych. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Anna Kurek niedawno przeżyła chwile pełne grozy. Zabrała głos w sprawie trzęsienia ziemi w Japonii

Dramatyczne chwile jakiś czas temu przeżyła Anna Kurek. Ukochana Bartosz Kurka wraz z mężem mieszka w Japonii. 45 kilometrów na północny wschód od miasta Anamizu doszło do trzęsienia ziemi. Po mrożącej krew w żyłach sytuacji fani zasypywali parę pytaniami. Anna odpowiedziała w mediach społecznościowych, że u nich jest wszystko w porządku. "Ogólnie każdy podejrzany dźwięk w mieszkaniu, najmniejszy trzask w oknie wywołuje u mnie mini-zawał, ale pocieszam się, że jak budynek przetrwał bez najmniejszego szwanku ten poniedziałek, to musi znaczyć, że można tej konstrukcji zaufać. Tragicznie zaczął się ten rok dla Japonii" - pisała na Instagramie. Dalszą część jej wypowiedzi znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Jak wygląda trzęsienie ziemi w basenie? Przerażające nagranie

Tajwańska prezenterka nie przerwała wiadomości w trakcie trzęsienia ziemiTajwańska prezenterka nie przerwała wiadomości w trakcie trzęsienia ziemi fot. https://www.youtube.com/@guardiannews


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.