Kamila Saganowska obnażyła kochankę męża. Żona piłkarza lata temu przeszła spektakularną metamorfozę

Kamila Saganowska kilka lat temu postanowiła odmienić swój wygląd. Niewielu wie, że przeszła sporą metamorfozę. Jak tego dokonała?

Kamila Saganowska od prawie 30 lat związana jest z Markiem Saganowskim, piłkarzem, który swego czasu grał w reprezentacji Polski. Para wychowuje razem dwoje dzieci. Z ostatnich doniesień medialnych wynika jednak, że w małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Według Kamili Saganowskiej jej mąż miał wdać się romans z pracownicą klubu, gdy pracował dla Motoru Lublin. O romansie dowiedziała się kilka miesięcy temu. Nie wszyscy wiedzą jednak, że kilka lat temu żona piłkarza przeszła niemałą metamorfozę i całkowicie odmieniła wygląd swojego ciała. Jak tego dokonała?

Zobacz wideo Magdalena Stużyńska o sekretach diety i metamorfozie. "Mam insulinooporność"

Kamila Saganowska przebyła niezwykłą przemianę. Jedno zdjęcie nakłoniło ją do działania 

Kamila Saganowska w przeciągu dziesięciu miesięcy całkowicie się zmieniła. Ma 154 centymetry wzrostu i jeszcze niedawno ważyła około 70 kilogramów. Jak się okazuje, po dwóch ciążach kobieta całkowicie straciła motywację, by wrócić do formy sprzed ciąż. Jadła niezdrowo, co przyczyniło się do wzrostu wagi, a także gorszego samopoczucia. Gdy postanowiła coś z tym zrobić, zabrała się za testowanie różnorodnych diet. Uczęszczała również na zajęcia fitness. Jednak to nie dawało zamierzonego rezultatu. Kamila Saganowska przyznała, że przełomowe było jedno zdjęcie. Wówczas została uchwycona w galerii przez fotoreporterów. Nie wyglądała wtedy najlepiej i to napędziło ją do działania. Zdjęcie, które otrzymała, ostatecznie napędziło ją do działania. Po zdjęcia Kamili Saganowskiej przed i po metamorfozie zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

 

Kamila Saganowska schudła 20 kilogramów. Dziś sama trenuje innych 

Zmiany rozpoczęła od przygody z siłownią. Początkowo ćwiczyła pod okiem trenera personalnego. Zdarzało się, że odbywała treningi nawet siedem razy w tygodniu. Jak sama twierdzi, to cierpliwość i samodyscyplina przyczyniły się do osiągnięcia spektakularnego sukcesu. Pomogło także wsparcie otrzymywane od najbliższych. Wraz z upływem czasu aktywność fizyczna stała się dla niej przyjemnością, a nie obowiązkiem. Na treningach jednak nie poprzestała. Zmiany wdrożyła również w jadłospisie. Postawiła na zdrowe i zbilansowane posiłki, dostarczające odpowiedniej wartości energetycznej. Ograniczyła spożywanie węglowodanów. Pierwsze efekty diety i treningów zaczęły być widoczne już po trzech miesiącach. Po dziesięciu udało jej się zrzucić 20 kilogramów. Mało tego sport zaczął odgrywać znaczącą rolę w jej życiu. Obecnie sama jest trenerką personalną i pomaga innym w dążeniu do upragnionej sylwetki. ZOBACZ TEŻ: Kamila Saganowska zwróciła się do kochanki męża. "Słyszałam, że taka pomysłowa jesteś". Puściły jej hamulce

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.