Ola Ciupa i Kubańczyk nie są już razem. Ujawniono zaskakujące kulisy. "Powiedziała dość"

Według najnowszych doniesień medialnych Ola Ciupa i Kubańczyk zakończyli związek. Powodem rozstania miało być uzależnienie rapera.

Ola Ciupa i Jakub Michał Flas, znany szerszej publiczności jako Kubańczyk byli w związku od 2019 roku. Zakochani chętnie relacjonowali wspólne i szczęśliwe chwile w mediach społecznościowych. Ich relacja nie była jednak usłana różami. Para co jakiś czas rozstawała się i schodziła. Ostatnio pojawiło się coraz więcej spekulacji, jakoby para ponownie zakończyła związek. Wiele wskazuje na to, że tym razem postanowili rozstać się na dobre. 

Zobacz wideo Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Ola Ciupa i Kubańczyk mieli liczne perturbacje. Mimo to walczyli o związek 

Ola Ciupa i Kubańczyk przechodzili przez poważny kryzys w listopadzie 2022 roku. Wówczas raper wydał utwór pod wymownym tytułem "Ciuchy za drzwiami". Kilka miesięcy później, zamieścił post, w którym przyznał, że przez pogrążenie w nałogu czuje się źle nie tylko psychicznie, ale również fizycznie. "Przez ostatni rok oszukiwałem sam siebie - przecież wiedziałem, że mam problemy zdrowotne, a mimo to w mojej głowie ubzdurało się, że jestem niezniszczalny. Po rozstaniu z Olą moje imprezowe alter ego wróciło z podwójna mocą - jak każdy z was popełniałem błędy i myślałem, że zapiję smutek i złość" - pisał. Kubańczyk nie ukrywał, że z uzależnieniem od marihuany walczy już od kilku lat. 

Jakiś czas później Ola Ciupa i Kubańczyk wrócili do siebie. Jeszcze w styczniu bieżącego roku influencerka w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl zapewniała, że między nimi wszystko się układa. - Cały czas pracujemy nad naszą relacją. Oczywiście zdarzają się gorsze momenty. Mamy ciężkie charaktery i obydwoje bywamy uparci, natomiast też bardzo się kochamy i gdzieś tam zawsze znajdujemy tę drogę do siebie. Z tą ilością tych rozstań i powrotów to bym też nie przesadzała. Natomiast rzeczywiście zderzały nam się jakieś tam gorsze momenty, ale jednak zawsze miłość wygrywa - mówiła. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Ola Ciupa i Kubańczyk się rozstali. Powodem ma być nałóg

Jak informuje portal Pudelek, w połowie lutego tego roku para ponownie się rozstała. Informator serwisu zdradził, że powodem rozpadu relacji miało być uzależnienie rapera, o którym sam wielokrotnie informował. "Ola nie mogła już dłużej znieść uzależnienia Kuby. Obiecywał jej, że rzuci palenie i się zmieni. Ona wierzyła i dawała mu kolejne szanse. Często się kłócili, głównym powodem był nałóg Kubańczyka. W końcu Ola powiedziała dość. Rozstali się w połowie lutego" - przekazała osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z Pudelkiem. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? ZOBACZ TEŻ: Shakira wbija szpilę Pique. Cieszy się, że nie ma męża. "Ciągnęło mnie to w dół".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.