Edyta Zając dostała fuchę w "Dzień dobry TVN". Nie tylko ona. Wraca prezenter, któremu zarzucano "zdradę"

Jak donosi jeden z serwisów, do ekipy "Dzień dobry TVN" dołączą dwie nowe osoby. Jedną z nich jest Edyta Zając, która jeszcze niedawno prowadziła program "True Love" na antenie TVN7. Zobaczcie, kto jeszcze pojawi się w programie.

Edyta Zając od kilku lat jest stale obecna w mediach, ale zaczynała w modelingu. Współpracowała z największymi polskimi projektantami takimi jak m.in. Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, czy duet Paprocki & Brzozowski. Największy rozgłos przyniósł jej czteroletni związek z Jakubem Rzeźniczakiem. Edyta Zając ma na swoim koncie udział w kilku programach telewizyjnych. Mogliśmy oglądać ją w drugiej edycji "Agent-Gwiazdy", a także w "Tańcu z gwiazdami". W tanecznym show poradziła sobie doskonale. W finale wraz ze swoim tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem pokonała Julię Wieniawę i wróciła do domu z Kryształową Kulą. Zając była także prowadzącą programu "True Love" - miłosnego reality show, emitowanego na TVN7. Wygląda na to, że przed modelką nowe zawodowe wyzwanie. Edyta Zając zasili szeregi ekipy "Dzień dobry TVN". Nie będzie jednak główną prezenterką śniadaniówki. Sprawdźcie, w jakiej roli tym razem ją zobaczymy,

Zobacz wideo Edyta Zając szczerze o "Top Model". Gorzko oceniła program z perspektywy swojego doświadczenia w branży

Edyta Zając w "Dzień dobry TVN". Wiadomo, czym w programie zajmie się modelka

Jak donosi portal Wirtualne Media, już w kwietniu do ekipy "Dzień dobry TVN" dołączy Edyta Zając. Modelka w porannym programie stacji TVN poprowadzi cykl "Show-biznes", który nadawany jest od poniedziałku do piątku. Zając będzie opowiadać o najważniejszych informacjach ze świata rozrywki, gwiazd i kultury. Sekcją show-biznes zajmuje się także Ola Rogowska i Mateusz Hładki. Jak myślicie, sprawdzi się w tej roli?

Edyta ZającEdyta Zając www.instagram.com/edyta_zajac/

"Dzień dobry TVN". Maciej Dolega wraca do TVN. Kiedy odchodził ze stacji, brutalnie komentowano jego decyzję

Na tym nie koniec zmian, bo w ekipie "Dzień dobry TVN" już w kwietniu pojawi się kolejna nowa osoba. W programie zobaczymy także Macieja Dolegę. Ostatnio współpracował z TVP Info, gdzie prowadził poranne pasmo "Wstaje Dzień" z Anną Popek i Adamem Gizą. Wcześniej był związany ze stacją TVN. Co ciekawe, kiedy w 2021 roku przeszedł do TVP, spadła na niego ogromna lawina krytyki ze strony widzów. Sugerowano, że prezenter się "sprzedał" i "zdradził" swoją rodzimą stację. Fala hejtu osiągnęła taki poziom, że Dolega na swoim koncie w mediach społecznościowych zablokował możliwość komentowania.

Maciej DolegaMaciej Dolega Maciej Dolega ; Fot. KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.