Najpierw ją zwolnili, później zadzwonili z propozycją. Taka była reakcja Skrzyneckiej na telefon z produkcji "TTBZ"

Katarzyna Skrzynecka bierze obecnie udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Zanim jednak do tego doszło, wokół jej współpracy z Polsatem wytworzyło się spięcie. Jak zareagowała, gdy otrzymała telefon z produkcji?

Katarzyna Skrzynecka karierę rozpoczynała w połowie lat 80. Grała w filmach, serialach, teatrze, śpiewała. Od tamtej pory wyrosła na dużą gwiazdę, którą jest po dziś dzień. To zaowocowało wieloletnimi współpracami z największymi stacjami telewizyjnymi w kraju. Aktorka uczestniczyła, prowadziła bądź jurorowała w kilku telewizyjnych programach rozrywkowych. Dla przykładu tańczyła w "Tańcu z gwiazdami", śpiewała w "Jak oni śpiewają?" czy uczestniczyła, a potem jurorowała w "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Zobacz wideo Tak Katarzyna Skrzynecka zareagowała na telefon z TTBZ. "Nie mogło być inaczej"

Katarzyna Skrzynecka tak zareagowała na telefon z produkcji. Tego się nie spodziewacie

I właśnie wokół tego ostatniego formatu powstało mnóstwo kontrowersji. Edward Miszczak po objęciu stanowiska dyrektora Polsatu od razu rozpoczął wprowadzanie zmian. Po wielkim skandalu związanym z programem "Nasz nowy dom" i zastąpieniu Katarzyny Dowbor Elżbietą Romanowską, wielki skandal wybuchł po zwolnieniu z fotela jurorskiego właśnie Katarzyny Skrzyneckiej. Ostatnio nasza reporterka, Karolina Sobocińska, zapytała aktorkę, jaka była jej reakcja, gdy produkcja ponownie zaproponowała jej udział w show - tym razem w edycji "Najlepsi". 

To mogła być jedyna reakcja, ucieszyłam się, że taki pomysł powstaje. Czułam się wyróżniona, bo jest to na pewno nobilitacja - znalezienie się w gronie takich specjalnych gości 

- oznajmiła artystka.

Katarzyna Skrzynecka już wiedziała? Edycja powstała na dużo wcześniej

Katarzyna Skrzynecka zdradziła nam również, że zaproszenie do wzięcia udziału w edycji specjalnej "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyszło dużo wcześniej. Oznacza to, że aktorka przyjęła je jeszcze przed zwolnieniem przez Edwarda Miszczaka. Więcej zdjęć Katarzyny Skrzyneckiej znajdziecie na górze strony, a wideo z całym wywiadem a górze artykułu.

Ta informacja i to zaproszenie przyszło bardzo dawno temu, jeszcze wtedy, kiedy była realizowana poprzednia, 19. edycja programu. Więc wiedzieliśmy, że będzie w przygotowaniu taka edycja specjalna. Myślę, że tak wcześnie była komplikowana cała nasza ekipa dlatego, że każdy z nas bardzo dużo pracuje.(...) Zebrać ekipę tak mocno zajętych ludzi w jednym studiu, w tym samym terminie to naprawdę jest karkołomne zadanie logistyczne. Stąd też z dużym wyprzedzeniem staraliśmy się rezerwować terminy, by móc też tę edycję specjalną zrealizować

- podkreśliła.

3082392930823929 Skrzynecka TTBZ fot. kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.