Agata Duda w okularach ma zupełnie inne rysy twarzy. Spójrzcie też na spodnie. Odważny wybór

Agata Duda zaskoczyła stylizacjami, które wybrała na spotkanie z dziećmi. Jedna z nich dobitnie pokazuje, że pierwsza dama poczuła już wiosnę.

Agata Duda słynie z tego, że nie zabiera głosu w ważnych sprawach, takich jak strajk nauczycieli czy protesty kobiet. W ostatnim czasie jest jednak bardziej aktywna i spotkała się z dziećmi i seniorami. Zdjęcia z tych spotkań trafiają na jej oficjalne konto na Instagramie oraz oficjalną stronę internetową prezydenta. Ostatnie kadry zwracają największą uwagę. Wszystko przez stylizację pierwszej damy. 

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno coś bym zmieniła"

Agata Duda w niebieskich spodniach

Agata Duda poczuła wiosnę i zdecydowała się na pastelową stylizację. Na spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach pojawiła się w jasnej marynarce, która charakteryzowała się wiązaniem w talii. Taki krój marynarki wspaniale podkreślił figurę pierwszej damy. Żona Andrzeja Dudy słusznie zrezygnowała z oficjalnej koszuli z kołnierzykiem, a postawiła na biały prosty top. To, co jednak zwracało uwagę, to niebieskie, a dokładniej błękitne cygaretki. Te nadały stylizacji charakteru. Z kolei krótsze nogawki optycznie wydłużyły nogi pierwszej damy i podkreśliły eleganckie szpilki. Zaskakująca jest też ozdoba na szyi Dudy. Żona prezydenta zdecydowała się bowiem na... korale. Te nie były czerwone jak w piosence zespołu Brathanki, ale błękitne. Zostały dobrane pod kolor spodni. Taka ozdoba, choć współcześnie nietypowa, nie była przypadkowa. Duda wiedziała bowiem, że spotka się nie tylko z uczniami, ale też z artystami Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" i zespołem tanecznym "Misz Masz", który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Warto nadmienić, że zespół zatańczył poloneza, jednak Agata Duda nie dołączyła do pląsów, obserwowała je z bezpiecznej odległości. 

 

Agata Duda w okularach. Oprawki zmieniły rysy jej twarzy

Dwa dni wcześniej Agata Duda spotkała się z podopiecznymi Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Adamowie. Tego dnia postawiła na ciemniejszą stylizację, którą uzupełniła złotą broszką. Pierwsza dama podczas spotkania podkreślała, jak ważną rolę z życiu pełnią książki. Przeczytała więc dzieciom "Malutką czarownicę" Otfrieda Preußlera. Na czas czytania założyła na nos okulary. Okulary typu "kocie oczy" z ciemnymi oprawkami mocno zmieniły rysy twarzy pierwszej damy, łagodząc je. Zobaczcie sami. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.