Małgorzata Tomaszewska pokazała nagranie z dziećmi. Internauci patrzą na Laurę. "Chyba nie po mamie"

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się na Instagramie uroczym nagraniem. Prezenterka pokazała, jak jej sześcioletni syn Enzo opiekuje się młodszą siostrą. Internauci zwrócili uwagę na włosy dziewczynki.

Małgorzata Tomaszewska powitała niedawno na świecie córkę. Dziewczynka otrzymała imię Laura. Prezenterka ma także sześcioletniego syna Enzo. Szczęśliwa mama opublikowała ostatnio na Instagramie nagranie, na którym widać obie jej pociechy. Zachwytom nie było końca. Internauci zwrócili też szczególną uwagę na włosy nowo narodzonej córki celebrytki.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska o partnerze. Kim jest ojciec jej drugiego dziecka?

Małgorzata Tomaszewska pokazała nagranie z dziećmi. Internauci patrzą na Laurę. "Chyba nie po mamie"

Małgorzata Tomaszewska nie pojawia się już na antenie TVP, nie zniknęła jednak z mediów społecznościowych. Instagramowy profil prezenterki jest obserwowany przez ponad 140 tysięcy internautów. Ostatnio dominuje tam tematyka macierzyńska. Niespełna dwa tygodnie temu celebrytka powitała bowiem na świecie drugie dziecko. Była gospodyni "Pytania na śniadanie" opublikowała nagranie, na którym widać obie jej pociech. Na filmie możemy dostrzec, że sześcioletni Enzo świetnie odnajduje się w roli starszego brata.

 

W komentarzach pod nagraniem zaroiło się od komplementów. Internauci zwrócili też uwagę na bujną czuprynę Laury. "Starszy brat wspaniale opiekuje się siostrzyczką. Śliczne dzieci. Jakie piękne włoski ma Laura", "Cudny widok, jeden z najpiękniejszych", "Ale boskie włoski u małej synek też śliczny", "Dużo bujnych czarnych włosków ma, ale chyba nie po mamie" - zauważyli fani. 

Zamieszanie wokół imienia córki Małgorzaty Tomaszewskiej. Dziadek się pomylił

Małgorzata Tomaszewska w środę 21 lutego urodziła córkę Laurę. Szczęśliwą wiadomością podzielił się dumny dziadek, Jan Tomaszewski. Prawdopodobnie z nadmiaru emocji w rozmowie z "Super Expressem" były piłkarz pomylił jednak imię dziewczynki. - Kochane kobitki! Pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. (...) Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godz. dziesiątej rano do szpitala, o 16:00 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy! - mówił rozentuzjazmowany sportowiec.

Małgorzata Tomaszewska z tatąMałgorzata Tomaszewska z tatą Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.