Agata Młynarska świętuje 35. urodziny syna. Spełniła jego marzenie. "Czego się nie robi dla dzieci"

Agata Młynarska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z młodszym synem. Tadeusz skończył właśnie 35 lat. Z tej okazji dziennikarka spełniła marzenie solenizanta.

Agata Młynarska jest mamą czwórki dzieci. Dziennikarka ma dwóch biologicznych synów ze związku z Leszkiem Kieniewiczem oraz adoptowaną córkę. Najmłodsze dziecko prezenterki, Tadeusz, skończył ostatnio 35 lat. Sławna mama opublikowała z tej okazji wspólne zdjęcie. Zdradziła też, że udało jej się spełnić marzenie syna.

Zobacz wideo Agata Młynarska komentuje wypowiedź Ewy Minge o feminizmie. "Wciąż musimy walczyć"

Agata Młynarska pozuje z synem. Spełniła jego marzenie na 35. urodziny. "Czego się nie robi dla dzieci"

Agata Młynarska jest bardzo aktywna na Instagramie. Dziennikarka publikuje tam nie tylko treści związane z pracą. Na jej profilu nie brakuje również prywatnych kadrów. Niedawno podzieliła się fotografią, na której pozuje z synem. Tadeusz właśnie skończył 35 lat. Z tej okazji sławna mama postanowiła spełnić jego marzenie.

Spełnić marzenie syna to wielka frajda! 35 pastéis de nata na 35. urodziny Tadeusza. Taki był plan i został zrealizowany w Lizbonie, według życzenia. Ma rację Wojtek dziadek…, bo nie ma jak u mamy! - napisała pod zdjęciem.

Agata Młynarska z synem TadeuszemAgata Młynarska z synem Tadeuszem Instagram/agata_mlynarska

W komentarzach fani pospieszyli z życzeniami dla solenizanta. "Szczerze zazdroszczę takiego prezentu. Wszystkiego najlepszego dla syna", "Marzenie spełnione, na pewno było smaczne. Czego się nie robi dla dzieci?", "Te uśmiechy… aż miło popatrzeć. Wszystkiego najlepszego!" - pisali internauci.

Agata Młynarska nie zamierza wracać do TVP. "Nikt do mnie nie dzwonił"

W związku ze zmianami personalnymi w TVP zaczęto spekulować także na temat powrotu Agaty Młynarskiej. Portal Pudelek zapytał prezenterkę, czy zobaczymy ją ponownie w telewizji publicznej. - Nikt z TVP do mnie nie dzwonił, nic mi nie wiadomo o reaktywowaniu - odpowiedziała dziennikarka. Młynarska nie wspomina dobrze współpracy z Telewizją Polską. Jakiś czas temu opublikowała wpis, w którym nie szczędziła słów krytyki pod adresem stacji. "Korytarz w TVP (...) Słynie też z dość obrzydliwego zapachu w okolicach dolnych studiów i charakteryzatorni. Stali lub nawracający bywalcy dobrze go znają. Monitowałam już za dawnych czasów, sugerując remont starej kanalizacji, ale inne zmiany były w priorytecie (...) Mam zatem nadzieję, że "nowe" przyniesie też nowy zapach i przetkanie rur! Bo samo wietrzenie nie pomoże" - napisała na Instagramie.

Agata MłynarskaAgata Młynarska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.