Olga Bołądź wyszła za mąż. Miała skromną kreację. Nie uwierzycie, kto udzielał ślubu

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski pobrali się. Para wychowuje już razem córkę i syna aktorki z poprzedniego związku. 21 lutego stanęli na ślubnym kobiercu. Zdecydowali się na ceremonię w urzędzie stanu cywilnego, a ślubu udzielił im nie kto inny jak Rafał Trzaskowski.

Olga Bołądź ma za sobą kilka nieudanych relacji, między innymi związek z Mikołajem Roznerskim, Sebastianem Fabijańskim czy ojcem dziesięcioletniego już syna Borysa. Aktorka nigdy nie ujawniła personaliów mężczyzny. Od kilku lat jest jednak szczęśliwie zakochana. W 2020 roku ujawniła swój związek z młodszym o siedem lat Jakubem Chruścikowskim, z którym wystąpiła wówczas na ściance. W maju 2023 roku doczekali się córki Rity. Aktorka nie informowała o zaręczynach z Chruścikowskim, który jest przedsiębiorcą i współwłaścicielem kilku klubów w Warszawie. W mediach pojawiła się informacja, że zakochani zmienili status związku. Już są po ślubie. Co wiadomo o samej ceremonii? 

Zobacz wideo Czesław Mozil o weselu za dwa tysiące. Z czego zrezygnował?

Olga Bołądź wyszła za mąż za Jakuba Chruścikowskiego. Rafał Trzaskowski udzielał im ślubu 

Olga Bołądź nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się szczegółami z życia prywatnego. Aktorka nie pochwaliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Za to portal Pudelek podał, że Bołądź i Jakub Chruścikowski pobrali się 21 lutego w Warszawie i zamieścił zdjęcia z wydarzenia. Postawili na skromną ceremonię, która odbyła się w urzędzie stanu cywilnego i miała kameralny charakter. Nie wiadomo, kto znalazł się wśród zaproszonych, ale można podejrzewać, że byli to najbliżsi pary. Ślubu udzielał im prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Panna młoda zdecydowała się na prostą, ale efektowną kreację, którą dopełnił delikatny makijaż i związane włosy

W tym wyjątkowym dniu Olga złożyła przysięgę w białej skromnej sukni na ramiączkach, natomiast pan młody zaprezentował się w ciemnozielonej aksamitnej marynarce, białej koszuli i eleganckich czarnych spodniach

- informuje Pudelek w relacji ze ślubu. 

Bołądź rzadko kiedy zamieszcza zdjęcia z ukochanym na Instagramie. Do tej pory nie pojawiły się również kadry z ich ślubu, chociaż mamy nadzieję, że aktorka uchyli rąbka tajemnicy i pochwali się swoim szczęściem. Plotek przesyła najserdeczniejsze życzenia nowożeńcom. Więcej zdjęć Olgi Bołądź ze świeżo upieczonym mężem znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.