Wszyscy na to czekali. Książę Harry i Meghan Markle wygłosili oświadczenie

Gdy oczy całego świata skierowane są na rodzinę królewską, ze względu na stan zdrowia księżnej Kate i króla Karola III, Meghan i Harry nagle wydają oświadczenie. O co chodzi?

Brytyjska rodzina królewska przeżywa właśnie ciężki okres. Choć wszystko zaczęło się od tego, że Meghan Markle i książę Harry postanowili "rzucić wszystko i wyjechać", co prawda nie w Bieszczady, ale do Stanów Zjednoczonych, prawdziwe problemy rozpoczęły się dopiero później. Najpierw księżna Kate trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację jamy brzusznej. Obecnie przechodzi rekonwalescencję i jej lekarz ani myśli, by pozwolić jej wrócić do obowiązków. Niedawno okazało się, że król Karol ma nowotwór. Co prawda Harry miał w związku z chorobą króla Karola przylecieć do Wielkiej Brytanii, jednakże nie na długo.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Wszyscy na to czekali. Książę Harry i Meghan Markle wygłosili oświadczenie

Kiedy oczy całego świata skierowane są w kierunku księżnej Kate i króla Karola, Meghan Markle i książę Harry postanowili wygłosić oświadczenie. I tak, wszyscy zapewne spodziewali się, że odniosą się do stanu zdrowia żony księcia Williama i monarchy brytyjskiego, ale nic bardziej mylnego. Była księżna Sussex i jej mąż postanowili natomiast na łamach "People"... zachwalać Kanadę i Kanadyjczyków. 

Kochamy to, że mogliśmy być ponownie w Kanadzie, miejscu tak ważnym dla nas obojga. To był prawdziwy zaszczyt (...) móc świętować One Year To Go razem z trenerami, zawodnikami i ich rodzinami. Serca nam rosły, gdy byliśmy znów otoczeni przez mieszkańców Kanady, tamtejsze jedzenie i kulturę. Czuliśmy niezwyciężonego ducha i podekscytowanie w Whistler i Vancouver, więc jesteśmy dozgonnie wdzięczni organizatorom za takie przyjęcie. Odliczamy dni do naszego powrotu!

- napisali Harry i Meghan.

Meghan Markle i książę Harry to hipokryci? Zostali ostro skrytykowani

W środę 14 lutego książę Harry i Meghan Markle, jak donosił serwis Daily Mail, wylądowali w Kanadzie, by rozpocząć trzydniową wizytę z okazji tego, że został jedynie rok do Igrzysk Invictus Games 2025 w Vancouver. Para wylądowała w Vancouver, a przylecieli prywatnym odrzutowcem z Santa Barbara - lotniska położonego najbliżej ich domu w Montecito. Warto w tym miejscu dodać, że oboje twierdzą, że troszczą się o środowisko. Internauci uznali, że latając prywatnym odrzutowcem, pokazują, że są hipokrytami. Więcej zdjęć księcia Harry'ego i Meghan Markle znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.