Anna Lewandowska wychowuje dzieci i ciągle pracuje. Jak to łączy? Zdradziła swoje sposoby

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Czasem organizuje sesje pytań i odpowidzi, czyli tzw. Q&A. Ostatnio jedna z fanek zapytała ją, w jaki sposób udaje się jej łączyć pracę i macierzyństwo. Trenerka odpowiedziała z rozbrajającą szczerością.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najpopularniejszych polskich par. Nie ma się co dziwić - on jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. To przekłada się nie tylko na zarobki, popularność, ale również jeszcze więcej obowiązków - kampanie reklamowe i gale sportowe. Jego żona z kolei oprócz bycia wziętą trenerką, która układa treningi i diety na swoją autorską platformę, pracuje nad cateringiem dietetycznym, posiada produkty do włosów i kosmetyki do twarzy oraz ciała sygnowane własnym nazwiskiem i wiele innych firm. W 2019 roku wraz z Robertem znaleźli się na 88. miejscu listy najbogatszych Polaków według magazynu "Wprost".

Zobacz wideo Anna Lewandowska o córkach. Internautka zarzuciła jej zaniedbanie

Anna Lewandowska została zapytana o to, jak łączy pracę i macierzyństwo. Odpowiedziała z rozbrajającą szczerością

Anna Lewandowska oprócz posiadania wielu firm jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i TikToku. Aby pozostać w stałym kontakcie z obserwatorami, często organizuje sesje pytań i odpowiedzi, czyli tzw. Q&A. Podczas jednej z ostatnich tego typu "zabaw" fanka zapytała trenerkę o prywatę. "Jak udaje ci się łączyć macierzyństwo z pracą? U mnie to kuleje. Jestem pełna podziwu" - dopytywała. Lewandowska odpowiedziała z rozbrajającą szczerością. 

Mam to szczęście, że mogę często zabierać dziewczynki ze sobą do pracy - biuro, sesje, wyjazdy. Na co dzień prowadzę swoje firmy zdalnie, więc staram się tak zaplanować dzień, żeby ustawić wszystkie rzeczy związane z pracą, zanim odbiorę dziewczynki z przedszkola i szkoły

- opowiadała "Lewa".

Fanka zapytała Lewandowską jak łączy pracę i macierzyństwo. Trenerka odpowiedziałaFanka zapytała Lewandowską jak łączy pracę i macierzyństwo. Trenerka odpowiedziała Tak 'Lewa' łączy pracę i macierzyństwo fot. instagram.com/annalewandowska

Wcześniej tego nie robiła. Anna Lewandowska pokazała twarz Laury

Anna Lewandowska stara się raczej chronić prywatność swoją i swojej rodziny. Do tego stopnia, że nie pokazuje nawet twarzy swoich córek. Ostatnio jednak nagrała InstaStories, na którym dokładnie było widać twarz młodszej z nich - Laury. Trzeba przyznać, że trzyipółletnia dziewczynka wyglądała naprawdę uroczo! Pisaliśmy o tym tutaj.  A więcej zdjęć Anny Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.