Obsada "Pytanie na śniadanie" kompletna. Ujawniono nową parę

19 lutego poznaliśmy ostatnią parę prowadzących "Pytanie na śniadanie". Tę informację opublikowano w mediach społecznościowych programu. O jaką Kasię i jakiego Piotrka chodzi? Już wszystko jasne.

W telewizjach śniadaniowych od pewnego czasu zachodzą spore zmiany. Obsada "Pytania na śniadanie" w końcu jest kompletna. Do tej pory nie znaliśmy ostatniej pary, która będzie zabawiać widzów TVP2. Jakiś czas temu produkcja poinformowała jedynie, że będzie to duet złożony z Kasi i Piotrka. Padały różne typy, w tym nawet Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Później domyślano się, że może chodzić o Katarzynę Pakosińską i Piotra Jędrzejka. Czy widzowie mieli rację? W połowie. Już wszystko jasne.

Zobacz wideo Racewicz o krytyce Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". "Że jest za stara? Kaśka?! Jest w świetnej formie"

Obsada "Pytanie na śniadanie" kompletna. Ujawniono nową parę

W styczniu z "Pytania na śniadanie" zwolniono wszystkie dotychczasowe pary. Z pracą pożegnać musiała się nawet Małgorzata Tomaszewska w zaawansowanej ciąży. Ich miejsce zajęli: Katarzyna Dowbor z Filipem Antosiewiczem, Robert Stockinger z Joanną Górską, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Robert El Gendy, który prowadzi program z Klaudią Carlos.

Szefowej porannej produkcji Dwójki udało znaleźć się ostatni duet. W mediach społecznościowych śniadaniówki potwierdzono przypuszczenia widzów. Ci już jakiś czas temu podawali, że na antenie TVP2 ma występować aktorka kabaretowa. Teraz rozwiano wszelkie wątpliwości. Nową telewizyjną parą "Pytania na śniadanie" została Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Zadebiutują na antenie TVP2 już we wtorek 20 lutego. 

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło - oto nasza nowa para prowadzących. Ich wspólny debiut już jutro o 7.30. Powodzenia! Trzymamy kciuk

- czytamy na Instagramie "PnŚ". 

 

Kim jest Piotr Wojdyło? Prywatnie mąż i ojciec trojki dzieci 

W komentarzach część fanów nie ukrywała zaskoczenia. "Będzie wesoło", "Tego chyba nikt się nie spodziewał", "O rany" - pisali internauci. Katarzynę Pakosińską widzowie doskonale znają z kabaretów, ale kim jest Piotr Wojdyło? Pochodzi z Krakowa. Dał się poznać jako aktor, konferansjer i prezenter TVP i TVP Kraków. Prywatnie jest mężem i ojcem trójki pociech. Prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się kadrami z codzienności. Chroni jednak prywatność i nie pokazuje bliskich. Można go znaleźć również na YouTube. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.