Matka córki Rzeźniczaka powie jej o siostrze? Ewelina Taraszkiewicz już wie, co zrobi

Jakub Rzeźniczak pochwalił się w mediach społecznościowych, że powitał na świecie kolejne dziecko. Czy matka jego pierwszej córki powie dziewczynce, że została starszą siostrą? Ewelina Taraszkiewicz przedstawiła swoje stanowisko.

Paulina Rzeźniczak urodziła. Dziewczynka, która otrzymała imię Antonina, przyszła na świat 10 lutego 2024 roku. Rodzice przekazali radosną nowinę dopiero 18 lutego, a cisza, jaka przez ten czas panowała na ich profilach w mediach społecznościowych, podsycała ciekawość fanów. Zwłaszcza że oboje bardzo chętnie relacjonowali przebieg ciąży i nie ukrywali, że bardzo cieszą się z tego, co ich czeka. W międzyczasie pojawiły się nawet plotki o rzekomym kryzysie w ich związku, ale Jakub Rzeźniczak odniósł się do sprawy i poinformował, że wszystko u nich dobrze. Antonina to trzecie dziecko piłkarza, a w dniu, w którym rodzice przekazali, że jest już z nimi, Ewelina Taraszkiewicz urządziła Q&A. O co zapytał jeden z fanów matkę najstarszej córki piłkarza?

Zobacz wideo Ich relacje są napięte

Jakub Rzeźniczak powitał na świecie trzecie dziecko

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz kilka lat temu mieli romans, którego owocem jest Inez. Mama wychowuje ją samodzielnie, a piłkarz nie utrzymuje z nią kontaktów. Niedawno w rozmowie z "Dzień dobry TVN", gdzie pojawił się z żoną Pauliną, wyznał, że z sześciolatką nie czuje żadnej więzi. Piłkarz przyznał wtedy, że nie chce, by dziewczynki się poznały. Co sądzi na ten temat Taraszkiewicz? "Czy mówisz Inez o siostrze? Bardzo trudny temat" - brzmiało jedno z pytań, które padło podczas sesji Q&A, którą urządziła 18 lutego. Celebrytka odpisała dosadnie: "Nie", po czym nawiązała do syna Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień - Oliwiera. Chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku. Miał prawie dwa lata i chorował na nowotwór. "Inez dopiero niedawno dowiedziała się od nas o Olisiu i bardzo to przeżyła. Wiadomość o małej siostrze bardzo by ją ucieszyła, ale w zaistniałej sytuacji nie będę jej o tym mówić. Ona tego zwyczajnie nie zrozumie, dlaczego nie może jej zobaczyć i będzie to kolejny cios" - wyjaśniła dalej Taraszkiewicz. Na końcu podkreśliła jednak, że ma wiarę w to, że "jak dziewczynki dorosną, to same zdecydują, co dalej".

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak zostali rodzicami

Jak wspomnieliśmy, 18 lutego Rzeźniczakowie przekazali, że ich córka jest już z nimi. Opublikowali serię zdjęć, na których widać malucha, a także ich dłonie. Później piłkarz dodał InstaStories, na którym pokazał, jak jego żona karmi dziewczynkę. Przy okazji dodał emotkę z serduszkami. Zdjęcia Rzeźniczaków znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Mama córki Rzeźniczaka odpowiada na pytania fanówMama córki Rzeźniczaka odpowiada na pytania fanów Instagram.com/ ewelatarasz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.