Joanna Koroniewska zapomniała, że ma męża. "Mało istotny aspekt". Zareagował

Joanna Koroniewska udzieliła niedawno wywiadu, w którym przedstawiła się jako matka, aktorka i kobieta, nie wspominając o byciu żoną. Maciej Dowbor nie pozostał wobec tego obojętny.

Obserwatorzy Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej są już przyzwyczajeniu do ich poczucia humoru. Para prezentuje na Instagramie dość przyziemny kontent, stroniący od filtrów czy przekonywania o codzienności bez wad. Obydwoje mają do swojej relacji dystans i nierzadko z siebie żartują. Aktorka gościła niedawno w podkaście "Maratończycy puenty" Krzysztofa Czeczota i Kamila Kozła. W trakcie rozmowy przedstawiła się jako matka, aktorka, użytkowniczka social mediów i kobieta, zapominając w tym wszystkim o... byciu żoną.

Zobacz wideo Joanna Krupa wybaczyłaby zdradę? Sama została zdradzona

Joanna Koroniewska zapomniała, że ma męża. "Mało istotny aspekt". Maciej Dowbor zareagował

"Jestem matką, to na pewno. Czasem bywam aktorką, trochę pracuję w social mediach, oprócz tego jestem dość zaradną, bardzo waleczną kobietą" - powiedziała o sobie Joanna Koroniewska.  Aktorka wrzuciła krótkie nagranie z podkastu, szukając wsparcia od widzów, którym również zdarzyła się sytuacja, w której zapomnieli o swojej drugiej połówce. "Czy wam nigdy nie zdarzyło się na chwilę zapomnieć o tak mało istotnym aspekcie jak… posiadanie męża? Błagam - napiszcie, że tak, bo złapał strasznego focha!" - czytamy. Obserwatorzy momentalnie zaczęli dzielić się swoimi historiami. "Pięć lat po ślubie... we wniosku kredytowym, w rubryce 'stan cywilny' wpisałam panna", "Moja ciotka na rozmowie o pracę zapytana o to, czy ma męża, rzuciła, że nie. Jak zapytali o obrączkę, to sobie przypomniała" - czytamy w komentarzach.

 

Fanka do Joanny Koroniewskiej: "Myślałam, że to Anna Lewandowska". Maciej Dowbor nie wytrzymał

Małżeństwo Dowborów ma dystans do siebie. Niedawno pewna internautka pomyliła Joannę Koroniewską z Anną Lewandowską. "To ile pączków macie dziś w planach?! Fit Dowbory pozdrawiają! Ale przyznajcie, że biust prima sort? Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile się przy nim narobiliśmy, że tak efektownie się zaprezentował" - napisała na Instagramie w swoim stylu Joanna Koroniewska. Na wideo widzieliśmy zaś parę, parodiowała trenerów fitness. "Ja myślałam, że to Lewandowska!" - skomentowała nagranie jedna z obserwatorek. Co na to Maciej Dowbor? "Ja też, a tu taki zawód" - odpowiedział, dodając rozbawioną emotikonkę.

Maciej Dowbor, Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor, Joanna Koroniewska Walentynki u Dowborów, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.