Konopskyy otrzymał propozycję walki na Fame MMA. Padły konkretne kwoty. "Mógłbym za to kupić dwa albo trzy mieszkania"

Konopskyy zdobył największy rozgłos dzięki opracowaniu tematu Pandora Gate, głośnego skandalu z udziałem twórców intrnetowych. Po wybuchu afery youtuberem zainteresowały się media, a także federacja Fame MMA, w której już raz walczył. Ostatnia propozycja walki w oktagonie wywołała niemałe poruszenie.

Mikołaj Tylko razem z Sylwestrem Wardęgą wzięli pod lupę temat Pandora Gate, który wstrząsnął polskimi mediami. Skandaliczne zachowania twórców internetowych, o których mowa w materiałach, trafiły na pierwsze strony portali. Mówił o tym nawet były premier Mateusz Morawiecki. W związku z ogromnym zainteresowaniem twórczością Konopskyy'ego jego zasięgi mocno wzrosły, dlatego też może liczyć na lepiej płatne współprace czy lukratywne kontrakty we freak fightach. Jaką propozycję otrzymał od Fame MMA?

Zobacz wideo Tego nie wiecie o Clout MMA. Pan Pawłowski ujawnia, jak wyglądają konferencje

Konopskyy i kolejna oferta od Fame MMA. Mimo ogromnych pieniędzy odmówił

Youtuber już raz pokazał, na co go stać w oktagonie. Zawalczył na Fame MMA 15 z Marcinem Majkutem. Debiutanckie starcie przegrał, a mimo to na horyzoncie pojawiły się już kolejne propozycje od federacji, o których Konopskyy postanowił opowiedzieć na swoim kanale na YouTube. Przeszkodą w przyjęciu kuszącej propozycji od Fame MMA stał się między innymi Michał "Boxdel" Baron, czyli dawny włodarz federacji, który był zamieszany w Pandora Gate, a mimo to wrócił do Fame MMA. Zawalczył podczas ostatniej gali w Krakowie. - Mogłem wybrać dowolnego przeciwnika, nawet żula jakiegoś spod Żabki, ale odmówiłem. Mimo że mógłbym za to kupić dwa albo trzy mieszkania, to nie chciałem wiązać się z fałszywym środowiskiem dookoła federacji Fame, a szczególnie w jakikolwiek sposób biznesowo wiązać się z Boxdelem. Dopiero co miała miejsce gigantyczna afera między innymi wokół jego osoby - wyznał Tylko na swoim YouTube.

Potwierdzam, że taka rekordowa propozycja padła. Miałem zaoferowane 1,4 mln zł netto - zaznaczył. 

Konopskyy przed galą Fame MMAKonopskyy przed galą Fame MMA Fot. YouTube / @Konopskyy / screenshot

Konopskyy miał do wyboru 1,4 mln lub zachowanie moralności

Na taką kwotę na pewno wielu twórców by przystało. Do tego grona Konopskyy zdecydowanie nie należy. - Moralnie kompletnie by to ze mną nie grało. Pewnie wielu z was by się na mnie zawiodło. Wyglądałoby to tak, jakbym wykorzystywał aferę tuszowaną przez kilkanaście lat do wyciągnięcia sobie rekordowej stawki - wyjaśnił youtuber. Przypomnijmy, że jeszcze przed zmianą władzy Konopskyy dostał propozycję współpracy z Telewizją Polską. Odmówił. Ile mógł zgarnąć? - Oferowali mi pakiet chyba czterech stawek. To były kwoty od 350 tysięcy do 400 tysięcy złotych - powiedział w podcaście Fomo. ZOBACZ TEŻ: Ile Konopskyy mógł zarobić na filmie o Pandora Gate? Już minimalna kwota robi wrażenie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.