Joanna Opozda o kulisach relacji z Remigiuszem Mrozem. "Pykło między nami"

Joanna Opozda w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, co łączy ją z Remigiuszem Mrozem. Okazuje się, że aktorka jest blisko z rozchwytywanym pisarzem. Kulisy relacji potrafią zaskoczyć.

Joanna Opozda to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność zyskała nie tylko dzięki produkcjom, w których wystąpiła, ale również za sprawą burzliwego związku z Antonim Królikowskim. O szczegółach rozstania medialnej pary swego czasu było w mediach naprawdę głośno. Mimo wielu ciężkich chwil, Opoździe udało się stanąć na nogi. Aktorka pojawiła się na gali Bestsellery Empiku, gdzie zdobyła się na niecodzienne wyznanie. Otworzyła się na temat Remigiusza Mroza.

Zobacz wideo Joanna Opozda znów uderza w alimenciarzy. Dopatrzyła się jednej rzeczy

Joanna Opozda wywiadzie. Nie gryzła się w język

Na gali Bestsellerów Empiku pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd. Wśród nich znalazła się także Joanna Opozda, która chętnie udzieliła kilku wywiadów. Aktorka w rozmowie z portalem Pudelek wyjątkowo się otworzyła i zdradziła kilka zaskakujących faktów. O co chodzi? Mowa o relacji łączącej aktorkę z Remigiuszem Mrozem. Okazuje się, że była ukochana Królikowskiego wyraźnie kibicowała rozchwytywanemu pisarzowi.

Jeśli chodzi o książki i autorów, jest to oczywiście Remigiusz Mróz (...). My się za bardzo nie musimy starać. Polubiliśmy się tak... Pykło między nami i tak zostało. Rozmawiamy dużo ze sobą, mamy bardzo podobne poczucie humoru, więc myślę, że to jest 'clou'. To poczucie humoru jest bardzo ważne, przynajmniej dla mnie. Dużo się śmiejemy. I tak jakoś funkcjonujemy sobie

- zdradziła w rozmowie z portalem Pudelek Joanna Opozda.

Joanna Opozda na gali Bestsellery Empiku. Postawiła na czarny total look

Na gali Bestsellery Empiku Joanna Opozda pokazała się w czarnej, aczkolwiek absolutnie nienudnej stylizacji. Aktorka postawiła na luźną marynarkę w męskim stylu i krótką, fantazyjną sukienkę. Kropką nad i okazały się dodatki - eleganckie szpilki, torebka i cienkie rajstopy zrobiły tutaj robotę. Nie bez znaczenia byłą także fryzura i makijaż. Wieczorowo, ale mimo wszystko naturalnie i absolutnie bez efektu przerysowania. Wszystko było bardzo przemyślane i perfekcyjnie dopasowane. Patrząc na Joannę Opozdę, trudno się do czegokolwiek przyczepić.

Joanna Opozda na gali Bestsellery EmpikuJoanna Opozda na gali Bestsellery Empiku KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.