Andrzej Nejman zabrał na premierę nastoletnią córkę. Marta ma już 14 lat

Andrzej Nejman już jakiś czas temu odsunął się od show-biznesu i skupił na pracy w teatrze. Aktor właśnie zabrał na jedną z premier swoja nastoletnią córkę. Marta ma już 14 lat.

Andrzej Nejman zasłynął rolą złotowłosego Waldka w kultowym serialu "Złotopolscy", który emitowano na antenie TVP. Zadebiutował na ekranie w wieku 23 lat i szybko stał się bożyszczem nastolatek. Pierwsze odcinki produkcji wyemitowano 27 lat temu i przez 13 lat emisji serial cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Co dziś słychać u Andrzeja Nejmana? Właśnie zabrał nastoletnią córkę na premierę spektaklu "Jak Zabłocki na mydle".

Zobacz wideo Paulla o trudnym dzieciństwie i napiętnowaniu w szkole. "Śmiali się ze mnie, bo byłam biednie ubrana"

Andrzej Nejman zabrał córkę na teatralną premierę. Marta ma już 14 lat!

Andrzej Nejman na fali popularności "Złotopolskich" wziął nawet udział w jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami" i "Jak oni śpiewają?". Aktor w pewnym momencie przestał brać udział w branżowych imprezach i skupił się na pracy w teatrze. W 2010 roku Nejman został dyrektorem Teatru Kwadrat. Tę funkcję pełnił aż do 2023 roku. Ostatnio zagrał w serialowym hicie Netflixa "1670". Nejman jest w związku z Małgorzatą, którą poślubił w 1988 roku. Co ciekawe, aktor nawet sam przyznawał, że jego żona jest kopią Magdaleny Stużyńskiej, która w serialu "Złotopolscy" grała Marcysię.

Moja prawdziwa żona, Małgosia, wygląda jak Magda Stużyńska i to chyba nie jest przypadek (...) Musiałem się trochę pomęczyć, żeby poderwać Gosię. Bardzo mi się spodobała i za wszelką cenę chciałem zwrócić jej uwagę na siebie. Gdy zobaczyłem ją po raz pierwszy, od razu wiedziałem, że jest dziewczyną, o jakiej marzyłem - wspominał w rozmowie z "Faktem".

Stużyńska była miłością Nejmana nie tylko na ekranie. Znali się jeszcze ze studiów. - Dzień, w którym okazało się, że Marcysię Biernacką ma zagrać Magda, moja miłość z pierwszego roku studiów, był dla mnie jednym z najszczęśliwszych - wspominał w rozmowie z "Faktem". Nejman i jego partnerka mają dwójkę dzieci, syna Jakuba i córkę Martę, z którą aktor właśnie pojawił się na jednej z teatralnych premier. Marta niedawno skończyła 14 lat, zobaczcie, jak wyrosła. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Andrzej Nejman z córkąAndrzej Nejman z córką fot. kapif.pl

Syn Andrzeja Nejmana w tym roku kończy 17 lat. Aktor aktywnie spędza czas z dziećmi

Syn Andrzeja Nejmana, Jakub, urodził się w 2007 roku. W tym roku skończy już 17 lat. Jakiś czas temu dorastający nastolatek pojawił się ze swoim ojcem w studiu "Dzień dobry TVN". W trakcie rozmowy Andrzej Nejman przyznał, że pomimo natłoku obowiązków zawsze znajduje czas dla swoich dzieci i uwielbia spędzać go w aktywny sposób. W jedne z ostatnich wakacji wybrał się razem z nimi na obóz żeglarski. Wychodząc ze studia ojciec i syn byli w wyśmienitych humorach i chętnie pozowali do zdjęć reporterom. Jakub z pewnością swoje blond loki odziedziczył po ojcu. Właśnie z taką fryzurą Nejman występował w "Złotopolskich".

Andrzej Nejman z synemAndrzej Nejman z synem fot. kapif.pl

"Złotopolscy". Serial wylansował wiele gwiazd. Co dziś u nich słychać? 

Serial opowiadał o zawiłych losach rodu Złotopolskich zapoczątkowanego przez Dionizego Złotopolskiego i jego siostrę Eleonorę Gabriel, którzy przez lata byli skłóceni. W związku z malejącą oglądalnością po 13 latach podjęto decyzję o zakończeniu emisji. 25 grudnia 2010 roku wyemitowano ostatni odcinek "Złotopolskich". Produkcja wylansowała wiele gwiazd, takich jak m.in. Klaudia Halejcio, Andrzej Piaseczny, czy Magdalena Stużyńska. Co dziś u nich słychać? Sprawdźcie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.