Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot zadebiutowali razem na Bestsellerach Empiku. "Jesteśmy w związku"

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot pojawili się wspólnie na gali Bestsellerów Empiku, po raz pierwszy jako para. Aktorzy potwierdzili, że są w związku. Przy okazji, zdradzili, jak im się żyje.

We wtorek 13 lutego odbyła się gala Bestsellerów Empiku, na której wręczane są nagrody dla najlepiej sprzedających się w minionym roku książek, filmów, płyt, gier oraz czasopism. Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo osób związanych z show-biznesem. Nie zabrakło również Karoliny Gorczycy, która pojawiła się u boku Krzysztofa Czeczota. Para oficjalnie potwierdziła, że jest razem. 

Zobacz wideo Gilon o "tropieniu" jej związku. "Jestem w szoku"

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot zadebiutowali razem na ściance 

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot po raz pierwszy pojawili się razem na branżowym wydarzeniu. Tego wieczora oboje postawili na eleganckie stylizacje w podobnych kolorach. Aktor miał na sobie czarny garnitur oraz białą poszetkę. Z kolei aktorka postawiła na czarną sukienkę. Kreacja była luźna i sięgała aż do ziemi. Charakteru nadał jej dekolt w serek, a także upięcie na pasie, w kształcie kwiatu. Całość stylizacji podkreśliły lekko upięte włosy oraz delikatny makijaż. W oczy rzucały się również złote kolczyki w kształcie kółek. Trzeba przyznać, że oboje prezentowali się modnie i z klasą. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot są parą. "Tworzymy szczęśliwą, patchworkową rodzinę"

W rozmowie z serwisem Plejada Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot przyznali, że są w związku. "Jesteśmy w związku już od dłuższego czasu. Oczywiście pozamykaliśmy formalnie nasze poprzednie związki" - przekazali. Jak się okazało, relacja jest na zaawansowanym etapie. Zakochani od jakiegoś czasu wspólnie mieszkają. "Od kilku miesięcy zamieszkujemy wspólnie z naszymi dziećmi, tworząc szczęśliwą, patchworkową rodzinę, dbając o miłość, szacunek i uważność. Co ważne, nasze dzieci mieszkają także ze swoimi drugimi rodzicami, dostając od nich tyle samo miłości, ciepła i uwagi. Związaliśmy się także zawodowo. Nie ukrywaliśmy nigdy naszej relacji, ale też nie robiliśmy z niej celebryckiego newsa" - wyjaśnili. ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda zachwyciła na Bestsellerach Empiku. Mała czarna i te dodatki to strzał w dziesiątkę.

Karolina Gorczyca i Krzysztof CzeczotKarolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.