Influencerka pokazała syna. Ma cztery miesiące, a wygląda jak roczne dziecko. "Czym ty go karmisz?"

Influencerka pochwaliła się nagraniem swojego czteromiesięcznego syna w mediach społecznościowych. Chłopiec wcale nie wygląda na niemowlaka. Kobieta z trudem utrzymuje go na rękach.

Influencerka Lana rozwija swoją karierę na TikToku, gdzie ma już ponad milion polubień pod filmikami. Wszystko za sprawą klipów z jej synem, który skończył cztery miesiące, ale wcale nie wygląda na niemowlaka. Najpopularniejsze wideo Lany uzyskało ponad sześć milionów wyświetleń. Influencerka zdradziła, ile waży jej syn. Internauci nie kryli zdziwienia. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Tak czuła się Ciocia Liestyle po urodzeniu dziecka. "Bardzo dziwny czas"

Influencerka nagrała filmik z czteromiesięcznym synem. "Gdy sprawdzaliśmy, ważył dziesięć kilogramów"

Lana powitała na świecie swojego syna 27 września 2023 roku. Po urodzeniu chłopiec ważył nieco ponad cztery kilogramy i miał 53 cm długości. Później zaczął gwałtownie rosnąć. Znacznie przybrał na wadze. Jak wygląda teraz? Influencerka relacjonuje rozwój chłopca na swoim profilu na TikToku. Na jednym z nagrań Lana z trudem utrzymywała syna na rękach. Opowiedziała o wadze chłopca i stwierdziła, że ludzie ciągle pytają ją o to, dlaczego jest taki duży. - Ostatnim razem, gdy sprawdzaliśmy, ważył dziesięć kilogramów. Ma na sobie pieluszkę w rozmiarze pięć i ubranko na 12 miesięcy, ale być może wkrótce będzie musiał zmienić rozmiar - powiedziała w filmie. Influencerka dodała, że nie jest zaniepokojona zdrowiem swojego syna, ponieważ ona wyglądała podobnie w jego wieku. Na koniec filmiku żartobliwie rzuciła wyzwanie internautom, aby ktoś pokazał dziecko większe od jej pociechy. Pod nagraniem pojawiły się komentarze od innych mam.

Internauci nie kryją zdziwienia wyglądem chłopca. "Jaki duży" 

Pod filmikiem Lany, na którym pokazała swojego syna, pojawiło się bardzo dużo komentarzy od zdziwionych internautów. "O, jaki on duży", "Nigdy nie widziałam tak wielkiego dziecka", "Jeny, czym ty go karmisz". Niektóre mamy postanowiły podzielić się historiami na temat swoich dzieci. "Moi synowie byli tacy wielcy. Teraz mają ponad dwa metry wzrostu", "Mój chłopiec ma dwa miesiące i waży osiem kilogramów. Tak szybko urósł" - czytamy w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: Niewielu o tym pamięta. Zygmunt Chajzer ma córki. Jak wygląda ta młodsza? "Jest wyższa ode mnie"

Syn LanySyn Lany Fot. @_.lala.land_0 / TikTok / screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.