Steczkowska ma dwóch synów. Leon wybrał muzykę, a Stanisław zupełnie co innego. "Rodzice nie byli przekonani"

Leon Myszkowski dał się już poznać szerzej publiczności podczas występów muzycznych czy wywiadów. Jego młodszy brat dla niektórych wciąż jest nieznany w polskim show-biznesie. Sprawdźcie, co o nim wiadomo!

Justyna Steczkowska jest mamą trójki dzieci - Leona, Stanisława i Heleny. Synowie wokalistki również funkcjonują w polskim show-biznesie. Starszy postanowił pójść ścieżką mamy - również działa w branży muzycznej jako DJ i producent. Co z kolei robi Stanisław Myszkowski?

Zobacz wideo Co Leon Myszkowski planuje kupić mamie?

Starszy syn Steczkowskiej wybrał muzykę. Młodszy natomiast poszedł w przeciwną stronę

Stanisław Myszkowski podobnie jak jego mama oraz brat, również jest utalentowany muzycznie. Czy planuje w związku z tym pójść drogą estradową? - Estradową nie. Granie na fortepianie jest umiejętnością, na którą poświęciłem sześć lat w szkole muzycznej. Mama mnie wspierała przez cały czas. Nie chcę dalej iść tą drogą, bo nie jest to dla mnie. Jestem bardzo wdzięczny mojej mamie, że potrafiła mnie zatrzymać w tej szkole muzycznej, bo jednak umiejętność grania na fortepianie to jest coś bardzo fajnego - oznajmił Stanisław Myszkowski w rozmowie z Karoliną Sobocińską z Plotka. - Nie jest to super przydatne, ale jak zagram mojej dziewczynie na fortepianie to jest przeszczęśliwa - dodał. Co w takim razie planuje robić w życiu tegoroczny maturzysta? - Jak na razie planuję zdać maturę, jak najlepiej potrafię. Zastanawiam się nad studiami, najpewniej w Warszawie - powiedział Stanisław Myszkowski. Rozważa kierunek związany z żywnością, gdyż właśnie interesuje się przemysłem i nowinkami technologicznymi.

Rodzice też na początku nie byli przekonani do tego, ale jak zobaczyli, że potrafię operować tą wiedzą, to uznali, że dadzą mi wolną rękę - przyznał Stanisław Myszkowski.

Stanisław Myszkowski o swoich planachStanisław Myszkowski o swoich planach PLOTEK EXCLUSIVE

Młodszy syn Steczkowskiej rozważał pójście do "Top Model". Jego brata to rozbawiło

Ojciec Myszkowskich pracował jako model, a jego synowie również mają warunki, aby działać w tej branży. - Jestem w agencji modelingowej już od jakiegoś czasu - wyznał Stanisław Myszkowski. - Uznałem, że mogę spróbować - dodał. Czy w takim razie syn Steczkowskiej myślał o wzięciu udziału w programie "Top Model"? - Przeszło mi to przez głowę, czemu nie? - powiedział. Co na to jego starszy brat? - Nie wiem, co daje obecnie program "Top Model" - zaczął rozbawiony Leon Myszkowski. - Wydaje mi się, że młody [Stanisław - przyp. red.] jest raczej modelem do zdjęć - oznajmił. Dodał ponadto, że lepiej jego brat sprawdziłby się w "MasterChefie". Stanisław Myszkowski jest bowiem uczniem szkoły gastronomicznej. Sam zainteresowany dodał jednak, że nie planuje pójść do popularnego formatu kulinarnego. Woli gotować dla bliskich. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Stanisław Myszkowski, Leon Myszkowski o planachStanisław Myszkowski, Leon Myszkowski o planach PLOTEK EXCLUSIVE

Więcej o:
Copyright © Agora SA