Darek Stolarz popełnił błąd? Dodał zdjęcie przed i po metamorfozie. "Banderas polskiego stolarstwa"

Darek Stolarz to stały pomocnik Doroty Szelągowskiej, którego pokochali widzowie. Przeszedł metamorfozę i postanowił pokazać fanom zdjęcia przed i po niej.

Darek Stolarz, a tak naprawdę Dariusz Wardziak, dał się poznać widzom dzięki udziałowi w programach Doroty Szelągowskiej, która przeprowadza metamorfozy wnętrz. Najpopularniejszy polski stolarz jest niezwykle lubiany przez internautów, a jego Instagrama, gdzie jest bardzo aktywny, obserwuje ponad 180 tysięcy osób. Postanowił pokazać, jak wyglądał przed metamorfozą.

Zobacz wideo Szelągowska ma nowego partnera. Woli związek z dala od fleszów?

Darek Stolarz pokazuje metamorfozę. Fani komentują

Kika dni temu w mediach społecznościowych Szelągowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym Darek pozuje z Dorotą. Ta robiła kwaśną minę, która miała nawiązywać do nowego wyglądu kolegi. Po mimice można przypuszczać, że nowy wygląd programowego partnera nie przypadł jej do gustu, o czym więcej przeczytacie w artykule "Dorota Szelągowska zatrwożona metamorfozą Darka stolarza. Nie poznacie go". Tym razem sam zainteresowany postanowił dodać fotografię, na której porównuje swój poprzedni wizerunek z obecnym. Chodzi o zgolenie brody i pozostawienie wyłącznie wąsa. Sam napisał w poście: "Nieważne prawy czy lewy. Jeden i drugi pomoże, rozbawi, kawał z długą brodą opowie, spod wąsa się uśmiechnie, zabudowę jakąś trzepnie".

Internauci postanowili od razu skomentować porównanie. "Ten po lewej podobny do Banderasa (Banderas polskiego stolarstwa)", "Po prawej to stylówka a'la taryfiarz-cinkciarz z lat 80.", "I od razu widać młody człowiek. Stolarz. Te brody tak postarzają, a niektórym wydaje się, że nagle dzięki brodzie są drwalami".

 

Darek Stolarz prowadził własny program. Wcześniej znacząco schudł 

Od początku programu "Dorota was urządzi" u boku znanej projektantki wnętrz pojawiał się Dariusz Wardziak. Z początku nieśmiały stolarz stał się jednym z absolutnych ulubieńców widzów. Chętnie żartował z Dorotą i często w zabawny sposób sobie dogryzali. Pomaga jej również w "Totalnych remontach Szelągowskiej". W pewnym momencie założyli się o to, kto i ile schudnie. Szelągowska szybko odpadła z rywalizacji, gdyż w tym okresie zaszła w ciążę i nie miała opcji, aby brać udział w wyzwaniu. Darek Stolarz nie dał za wygraną i zrzucił kilkanaście kilogramów. Zmienił też swoje stylizacje na bardziej modne. Po jakimś czasie zaczął prowadzić program "Darek solo", w którym pomagał ludziom w spełnianiu ich marzeń dotyczących wnętrz. 

Darek Stolarz przeszedł metamorfozę. Szelągowska dodała zdjęcie z wymownym komentarzemDarek Stolarz przeszedł metamorfozę. Szelągowska dodała zdjęcie z wymownym komentarzem instagram.com/darek_stolarz_

Więcej o:
Copyright © Agora SA