Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

Małgorzata Tomaszewska urodziła córkę. Wesołą nowinę zdradził Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem". Znamy już imię drugiej pociechy prezenterki.

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się radosną nowiną. Na świat przyszła jej córka. Jest to drugie dziecko prezenterki. Wesołą nowinę przekazał ojciec kobiety, Jan Tomaszewski. - Wszystko udało się szczęśliwie - podkreślił w rozmowie z jednym z portali. Cała czwórka jest już w komplecie. Para wychowuje także syna Enzo z poprzedniego związku prezenterki.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska zdradza fakty o swoim partnerze. Kim jest ojciec jej drugiego dziecka?

Małgorzata Tomaszewska urodziła córkę

Córka Małgorzaty Tomaszewskiej miała nosić imię Laura. Na ten temat już wcześniej wygadał się ojciec prezenterki, Jan Tomaszewski. Póki co, prezenterka nie zamieściła żadnej informacji w mediach społecznościowych. Szczęśliwą nowinę przekazał właśnie jej tata. W rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że dziewczynka przyszła na świat. Okazało się, że ostatecznie otrzymała inne imię. Spodziewaliście się?

Kochane kobitki! Pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. (...) Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godz. dziesiątej rano do szpitala, o 16:00 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy!

- powiedział dumny tata i dziadek w wywiadzie z "Super Expressem". Syn prezenterki został starszym bratem, z czego mama nie kryje dumy.

Tomaszewska poinformowała o ciąży w ubiegłym roku podczas pobytu na wakacjach. Jednocześnie podczas wydania "Pytania na śniadanie" radosną informację przekazał jej ówczesny telewizyjny partner, Aleksander Sikora. "Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem" - napisała na Instagramie prezenterka, prezentując się w sukience podkreślającej brzuch. Od tamtej pory chętnie dzieliła się kadrami, na których dumnie pokazywała krągłości. Jakiś czas temu opublikowała kilka kadrów z imprezy baby shower. Wówczas zdradziła fanom, że spodziewa się dziewczynki. Motywem przewodnim był więc kolor różowy. "Marzenia się spełniają. Czekamy, Maleńka" - napisała Tomaszewska. Dostała wiele wsparcia od obserwujących ją kobiet. "Gratulacje. Będzie piękna po mamie", "Jak super. Pamiętam, jak mi żal było, ze nie będę mieć drugiego chłopca, a teraz ta dziewczynka jest największym skarbem, jaki mam", "Wspaniale. Córeczka będzie miała duże wsparcie w starszym bracie, na pewno będzie ją chronił. Dużo zdrówka" - pisały internautki. Choć Tomaszewska dodaje zdjęcia ze starszym synem w mediach społecznościowych, chroni prywatności swojego partnera. O jej ukochanym niewiele wiadomo.

Małgorzata Tomaszewska z synem EnzoMałgorzata Tomaszewska z synem Enzo Fot. KAPiF.pl

Małgorzata Tomaszewska o planach po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie"

Rewolucja w TVP i wymiana pracowników w "Pytaniu na śniadanie" nie ominęły także Małgorzaty Tomaszewskiej. O tym, że nie będzie już prowadzić porannego programu, dowiedziała się kilka tygodni przed porodem. Później zabrała na ten temat głos, lecz wyznała, że nie skupia się obecnie na zawodowych planach, a na tym co najważniejsze - rodzinie. Wygląda na to, że po porodzie prezenterka zrobi sobie zasłużoną dłuższą przerwę od pracy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.