Wieniawa wróciła na ścianki. Kaczorowska w ogromnym garniturze, Fijał we włochatych butach

Na premierze spektaklu "Nienasyceni" pojawiło się wiele gwiazd. Celebryci chętnie pozowali na ściance. Niektórzy zaskoczyli stylizacjami.

Na premierę spektaklu teatralnego "Nienasyceni" wybrało się wiele gwiazd, które postanowiły dać chwilę do fotoreporterów i pozowały na ściance. Celebryci jak zawsze postarali się ze swoimi stylizacjami. Większość postawiła na elegancję. Nietrudno zauważyć Adę Fijał z jej butami oraz Agnieszkę Kaczorowską w koku i oversizowym garniturze. Pokazała się też Julia Wieniawa, która powoli wraca na ścianki. 

Zobacz wideo Danuta Stenka wspomina stare czasy. "Dziewczyny w teatrze przynosiły ciuchy"

Ada Fijał założyła specyficzne buty. Julia Wieniawa wraca na ścianki 

Celebryci często zaskakują, a premiery są co do tego idealną opcją. Tym razem padło na Adę Fijał, która włożyła oversizową marynarkę w kratkę, ale to nie był szokujący element jej garderoby. Chodzi o dół, a konkretnie o buty. Zdziwić mogły włochate szpilki w krwistym odcieniu czerwieni. Dopasowała do stylizacji lakierowane spodnie w tym samym odcieniu. Julia Wieniawa od jakiegoś czasu niezbyt często pojawiała się na premierach i tym samym na ściankach. Najprawdopodobniej wynika to z jej napiętego grafiku. Jest, m.in. jurorką w "Mam talent". Tym razem zjawiła się w teatrze, by zobaczyć "Nienasyconych". Założyła beżowy golf znanej, luksusowej marki. Jasne spodnie miały luźny krój. Całość uzupełnił długi do ziemi, czarny płaszcz i mała torebka na łańcuszku. 

Premiera 'Nienasyconych'. Kaczorowska postawiła na oversize. Włochate buty Fijał. Wieniawa wróciła na ściankiPremiera 'Nienasyconych'. Kaczorowska postawiła na oversize. Włochate buty Fijał. Wieniawa wróciła na ścianki Fot. Kapif.pl

Kaczorowska w ogromnym garniturze. Skromna Grochola 

Na wydarzeniu pojawiła się także Agnieszka Kaczorowska. Aktorka postawiła na oversize'owy garnitur w jasnym kolorze. Marynarka odsłaniała klatkę piersiową, ale nie było to niesmaczne. Jeśli chodzi o fryzurę, celebrytka wybrała wysokiego koka z wypuszczonymi pasmami przy czole. Na premierę spektaklu przyszła także Katarzyna Grochola. Pisarka postanowiła wybrać skromną stylizację z wyróżniającymi się kolorem butami. Długi, ciemnoszary kombinezon z poszerzanymi nogawkami uzupełniła jasną narzutką. Do tego dobrała czarną torebkę, delikatny naszyjnik i botki w czerwonym kolorze, które wyróżniały się na tle całości. Więcej zdjęć gwiazd z premiery "Nienasyconych" znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Wieniawa wróciła na ścianki. Kaczorowska w ogromnym garniturze, Fijał we włochatych butachWieniawa wróciła na ścianki. Kaczorowska w ogromnym garniturze, Fijał we włochatych butach Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.