Anna Nicole Smith osierociła kilkumiesięczną córkę. Walczyło o nią pięciu mężczyzn

Anna Nicole Smith nie dożyła 40 lat. Była modelką "Playboya" i przez lata walczyła o spadek po mężu miliarderze. 8 lutego przypada rocznica jej śmierci.

Anna Nicole Smith od zawsze marzyła, aby zostać sławna. Urodziła się jako Vickie Lynn Hogan, ale tak jak swoja idolka, Marilyn Monroe, postanowiła zmienić personalia. Ruszyła w świat, a wszyscy usłyszeli o niej, gdy postanowiła zapozować dla "Playboya". Wtedy otworzyły się jej drzwi do wielkiej kariery.

Zobacz wideo Joanna Krupa wróciła do sesji w bieliźnie. Rozbierana sesja tylko pod jednym warunkiem

Anna Nicole Smith została ulubienicą Playboya. Potem poślubiła miliardera i zagrała u boku Lesliego Nielsena.

Vickie Lynn Hogan była jednym z sześciorga dzieci - miała piątkę przyrodniego rodzeństwa. Jej rodzice szybko się rozwiedli. Dziewczyna postanowiła porzucić edukację, gdy była w drugiej klasie liceum. Postawiła na pracę i zatrudniła się w fast foodzie. Tam poznała swojego pierwszego męża, który był tam kucharzem. Poślubiła Billy'ego Wayne'a Smitha w 1985, ale rozwiedli się w 1993. Mieli jednego syna, którego Smith urodziła w 1986 roku. W 1992 roku Anna Nicole Smith trafiła na okładkę "Playboya", a Hugh Heffner z zachwytem nadał jej tytuł Playmate Roku. To sprawiło, że drzwi do wielkiej kariery otworzyły się przed modelką. Po rozstaniu z mężem na długo nie została singielką. 

W 1994 roku poślubiła miliardera, Jamesa Howarda Marshalla II, który dorobił się na przemyśle naftowym. Poznali się, gdy kobieta pracowała w klubie ze striptizem. Skandal wywołała różnica wieku między parą, mężczyzna był aż 63 lata starszy od Smith. Wielu od razu komentowało, że ślub wynikał z chęci przejęcia majątku Marshalla, czemu modelka wielokrotnie zaprzeczała. W tym samym roku zagrała także u boku jednego z najpopularniejszych aktorów komediowych - Lesliego Nielsena w filmie "Naga broń 33 3/4: Ostateczna zniewaga". Odegrała tam rolę Tanyi, za którą dostała Złotą Malinę. Po 14 miesiącach gwiazda "Playboya" została wdową i wtedy rozpoczęła się walka o majątek po mężu. 

Anna Nicole Smith zmarła 17 lat temu. Jej córka miała kilka miesięcy. Pięciu mężczyzn walczyło o prawa do opiekiAnna Nicole Smith zmarła 17 lat temu. Jej córka miała kilka miesięcy. Pięciu mężczyzn walczyło o prawa do opieki youtube.com/@conanobrien

Anna Nicole Smith walczyła o spadek po mężu. Urodziła córkę i szybko zmarła. Pięciu mężczyzn walczyło o prawa do dziecka

Modelka musiała walczyć o przejęcie pieniędzy po mężu, który zmarł w wieku 87 lat, gdyż nie została uwzględniona w jego spadku. Jak sama tłumaczyła, małżonek nie chciał, by została z niczym. Jeden z jego synów, Everett Pierce Marshall, nie chciał pozwolić, by to Smith dostała jakiekolwiek pieniądze. Ona połączyła siły z innym z synów, którego za życia baron naftowy się wyrzekł. Po śmierci Everetta w 2006 roku jego rodzina dalej walczyła o prawo do majątku. Sprawa ciągnęła się latami, a modelka wydała na proces wszystkie swoje oszczędności. W 2006 roku sąd przyznał jej prawie 450 milionów dolarów oraz 29 milionów dolarów odszkodowania od pasierba, ale przez apelację środki zostały zamrożone.

W 2006 roku urodziła na Bahamach córkę Dannielynn, której ojcem był Larry E. Birkhead. Kobieta w tym samym roku straciła ukochanego syna. Smith zmarła w 2007 roku po przedawkowaniu mieszanki leków nasennych z przeciwbólowymi. Po jej śmierci znalazło się aż pięciu mężczyzn, którzy twierdzili, że mogą być ojcami jej córki. W tym samym roku przeprowadzono testy DNA i potwierdzono, że Birkhead jest ojcem dziewczynki, która odziedziczyła cały majątek po matce. 

'Anna Nicole Smith. Nie znacie mnie' - dokument od 16 maja dostępny jest w serwisie Netflix'Anna Nicole Smith. Nie znacie mnie' - dokument od 16 maja dostępny jest w serwisie Netflix Netflix

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.