Olga Frycz pokazała salon. Uwagę zwraca fikuśna lampa. Meble też piękne

Olga Frycz od jakiegoś czasu samotnie wychowuje dwie córki. Na Instagramie pokazała, jak opiekuje się dziećmi, a przy okazji zobaczyliśmy jej salon. Ciekawie zaaranżowała przestrzeń.

Olga Frycz chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, choć treści dotyczą głównie samej aktorki. Relacjonuje codzienność, ostatnimi czasy chwaląc się treningami tanecznymi. Nie zapomina także o córkach, których twarze ukrywa i nie chce dzielić się ich wizerunkiem z mediami. Na profilu na Instagramie Frycz zamieściła post, w którym fani mogą zobaczyć, jak wygląda salon aktorki. Jest na czym zawiesić oko. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz zaprezentowała swój salon. Jasny i przestronny z fikuśną lampą 

Celebrytka postanowiła wyżalić się swoim obserwatorom, gdyż opiekunka jej córek nie mogła pojawić się w pracy z powodu choroby. Aktorka zamieściła zdjęcie z salonu, na którym widać, jak bawią się jej dwie córki - sześcioletnia Helena i trzyletnia Zofia, którymi aktorka musi się teraz zajmować sama.

Dzięki nowej fotografii fani mogą zobaczyć, jak wygląda wnętrze domu, a konkretniej pokoju dziennego aktorki. Kolorystyka utrzymana jest raczej w jasnych barwach, choć niektóre elementy się wyróżniają. To nowoczesne miejsce, które zostało zaprojektowane w stylu japandi - czyli połączeniem azjatyckiego minimalizmu ze skandynawską przytulnością. Z pewnością rzeczą, która wyróżnia się w pomieszczeniu, jest fikuśna lampa stojąca. Na środku znajdują się jasne sofy, na których leżą kolorowe poduszki, m.in. w kształcie muszli. Jednym z wyróżniających się elementów jest także ciemnobrązowa komoda, która wykonana została w stylu boho. W oknie widzimy klasyczną, szarą zasłonkę. Cały salon jest dość spójną kompozycją z oryginalnymi dodatkami. 

 

Olga Frycz ma dobry kontakt z ojcami swoich córek

Starsza z pociech aktorki, Helena, jest córką trenera tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. Para była nawet zaręczona, ale ostatecznie ich związek się rozpadł. Pomimo tego oboje utrzymują zdrową relację, a Sobieszek stara się wspierać celebrytkę. Uznali, że jako rodzice powinni znaleźć wspólny język. Zofia to córka podróżnika Łukasza Nowaka, którego na próżno szukać w mediach Frycz. Pomimo że para rozstała się jeszcze przed narodzinami wspólnego dziecka, pozostają w dobrych relacjach i potrafią razem spędzać czas. 

Olga Frycz odebrała córkę z przedszkolaOlga Frycz odebrała córkę z przedszkola Screen z oficjalnego Instagrama Olgi Frycz - @tojafrycz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.